Atklājas slepeni smalkumi par to, kā britu karaļģimenē izvēlas mazuļu vārdus
Nav nekas neparasts, ja karaļnama jaunie vecāki jaundzimušā vārdu publiski paziņo dažas dienas pēc bērna nākšanas pasaulē. Taču princis Endrū un Jorkas hercogiene Sāra Fērgusone savas pirmdzimtās meitas princeses Beatrises vārdu paziņoja, kad jau bija pagājušās gandrīz divas nedēļas kopš viņas piedzimšanas.
Princese Beatrise agrā bērnībā
1988. gada augustā izdevums „Associated Press” vēstīja, ka bukmeikeri savas likmes liek uz vārdu Anabella, jo princis Endrū kādā no intervijām bērna gaidīšanas laikā bija izteicies, ka izvēlētos šo vārdu, ja viņiem piedzimtu meitenīte.
Lielākais britu bulvārpreses izdevums „The Sun” norādījis, ka Viņas Majestāte karaliene Elizabete II, kura dod savu piekrišanu ikkatras karaļnama atvases vārda izvēlei, noraidījusi šo versiju, jo viņasprāt tas izklausījies pēc „japijam” piederīga. Kā vēsta interneta enciklopēdija Wikipedia, japiji ir „jauni, labi apmaksāti profesionāļi, kuri piekopj luksusa dzīvesveidu. Parasti japiji ir vidusšķiras izcelsmes cilvēki, kuriem ir augstākā izglītība, dzīvo lielās pilsētās vai piepilsētās.”
Vārdam Anabella ir latīņu-franču izcelsme un tas nozīmē „grācija un skaistums”, taču šādā vārdā dēvē arī klubu Meifērā, kurā karaliskās ģimenes pārstāvji ir samērā bieži viesi. Princis Endrū un Sāra Fērgusone aizkavējušies ar vārda izziņošanu, jo viņiem vajadzējis domāt citu alternatīvu Anabellai.
Potenciālo vārdu saraksta augšgalā bijusi arī Viktorija, Elizabete un Šarlote, taču runā, ka Elizabete II ierosinājusi mazmeitu nosaukt par Beatrisi, jo tāds vārds dots arī karalienes Viktorijas un prinča Alberta jaunākajam bērnam.
„The Sun” tolaik rakstīja, ka vārds Beatrise paticis karalienei Elizabetei II, bet bijis pārāk neierasts, lai iepatiktos jaunajai māmiņai Sārai.
Princese Beatrise absolvē koledžu
Bukmeikeri šāda vārda izvēli nebija paredzējuši, tas viņiem, tāpat kā visiem pārējiem, bija liels pārsteigums, kad jaunā ģimene paziņoja savu lēmumu.
Šā gada 4. augustā princese Beatrise Elizabete Mērija svinēs savu 31. dzimšanas dienu.
Princeses Beatrises stils
1988. gadā Portlendas slimnīcā Londonā dzimusī princese šobrīd ir devītā rindā uz Lielbritānijas troni. Viņas māsa princese Eiženija pasaulē nāca divus gadus vēlāk – 1990. gadā.
Princese Beatrise stādā pilna laika darbu uzņēmējdarbībā. Viņas ikdiena paiet Londonā un Ņujorkā. Princeses Eiženijas mīļotais vīrietis ir nekustamo īpašumu magnāts, multimiljonārs Edoardo Mapelli Moci, kurš Londonā dzīvojot kopā ar princesi Sentdžeimsa pilī.
„The Sun” informē, ka Edoardo ir 35 gadus vecs, viņš esot bijušā premjerministra tuva aizsaulē aizgājuša drauga audžudēls. Vīrietis esot šķirtenis un viņam ir divus gadus vecs dēls Volfijs, kurš nācis pasaulē viņa iepriekšējā laulībā. Edoardo specializējas „turīgu klientu apkalpošanā, atrodot un labiekārtojot vairākus miljonus vērtus īpašumus”.
Princeses Beatrises draugs Edoardo Mapelli Moci
Princeses Beatrises draugs Edoardo Mapelli Moci ir nekustamo īpašumu magnāts, multimiljonārs. Viņš ir šķirtenis un divus gadus veca dēla tēvs.
Runā, ka nekustamo īpašumu magnāts un Jorkas princese Beatrise iepazinušies aizvadītā gada septembrī, mēnesi pirms Beatrises jaunākās māsas princeses Eiženijas un Džeka Brūksbenka kāzām. Abus esot iepazīstinājis kāds „kopīgs paziņa”.