Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Lai gan Evelīna Pārkere klāstīja, ka pie negatīviem interneta komentāriem ir pieradusi, dalība jaunajā šovā izrādījās pārāk skarba pieredze. (Foto: Publicitātes)

Skandāls šovā “Gribi kļūt slavens?” - raidījumu pamet tā vadītāja Evelīna Pārkere 61

Slavenības
12. jūlijā 12:45 2019. gada 12. jūlijā 12:45
Jauns.lv
“Esmu sapratusi un nolēmusi, ka šis šovs nav priekš manis un es jūtos tajā kā man nepiemērotā vidē," saka Evelīna, kas bija uzņēmusies būt par vienu no jaunā pašmāju interneta šova “Gribi kļūt slavens?” vadītājām, kā arī sēdēja žūrijā, atlasot dalībniekus.

"Esmu pazaudējusi sevi. Pati nespēju skatīties šovu, jo man ir kauns par visām izdarībām, kauns par to, kādu manis pusi tas parāda. Es tāda neesmu. Nezinu, ko es gribēju tēlot vai pierādīt, bet tā neesmu es. Tieši tāpēc es šovu pametu,” savā vēstījumā šova producentiem raksta Evelīna Pārkere.

Kā informē šova veidotāji,  Evelīnai nav paticis tas, kāda viņa atainota raidījumā, kurā tika atspoguļota šova atklāšanas ballīte. Un piktojusies par sekojošajām publikācijām Latvijas interneta portālos. Kā jau vēstīts, šova atklāšanas ballīte beidzās ar Evelīnas asarām un konfliktu ar uzaicināto pasākumu vadītāju. Nu, izrādās, Pārkerei par smagu izrādījusies jaunā šova uzliktā slavas nasta.

Saistītās ziņas

"Esmu atkarīga no kamerām" - interneta zvaigzne Evelīna Pārkere par filmēšanos, soctīkliem un privāto dzīvi 31
FOTO: Olga Rajecka un Evelīna Pārkere izvēlas topošās zvaigznes jaunajam šovam "Gribi būt slavens?" 50
VIDEO: pašmāju interneta šovā pirmais kašķis - Olga Rajecka saķildojas ar vienu no dalībniecēm 215

Producentu kompānija "redz lielu potenciālu Evelīnā kā TV raidījumu vadītājā, taču viņai vēl jāiegūst pieredze, lai spētu izturēt milzīgo spriedzi un pret sevi vērstos negatīvos viedokļus". "Acīmredzot viņa nebija gatava tik lielai šova popularitātei, kuru diemžēl nereti pavada arī negatīvi komentāri un nicinoši skatītāju viedokļi," uzskata producenti.

“Gribi kļūt slavens?” pirmajā epizodē šova producenti potenciālos dalībniekus brīdināja par to, kādas ir slavas ēnas puses, taču viņi atzīst savu kļūdu, jo par šo tēmu ar Evelīnu runājuši nebija. Jo Evelīna taču bija vairākkārt uzsvērusi, ka viņa, kā jau populāra jūtūbere, šādus viedokļus vērā neņem, jo ar to saskaras nepārtraukti.

Raidījuma producenti gan sola, ka, neraugoties uz šo starpgadījumu, šovs turpināsies un jau pirmdien pie skatītājiem "YouTube" kanālā "Brivdienas TV" nonāks nākamā “Gribi kļūt slavens?” epizode, kurā vēl būs redzama Evelīna Pārkere un kurā dalībniekiem tika dots uzdevums – sarīkot šova atklāšanas ballīti.

Citi šobrīd lasa

FOTO: kinoļaudis līksmo "Lielā Kristapa" balvu pasniegšanā
Izmeklētāji publicē VIDEO, kurā redzams krievu profesora-slepkavas dzīvoklis
Beidzot atklāts nāves iemesls jauniešiem, kuri vienlaikus nomira uz "Tallink" prāmja 4
Skatīt visus komentārus

Соседка доцента-расчленителя слышала последние слова жертвы

Герцогиня Меган и принц Гарри отказались встречать Рождество с Елизаветой II