Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kuram no Latvijas magiem izdosies tikt šova dalībnieku vidū? Lūkosim pēcāk. (Foto: Juris Rozenbergs)

FOTO: pašmāju magi un raganas spurdz pieteikties Krievijas TV šovam "Ekstrasensu cīņas" 21

TV
5. jūlijā 10:57 2019. gada 5. jūlijā 10:57
Jauns.lv
Ceturtdien, 4. jūlijā, Rīgā notika populārā Krievijas TV šova "Ekstrasensu cīņas" dalībnieku atlase - pieteikties plūda magi, raganas un citi, viņuprāt, īpašām spējām apveltīti cilvēki.

"Krievijā populārākā ezotēriskā šova" 12 gadu ilgajā vēsturē dalībnieku atlase Rīgā notika pirmo reizi. Kā saka TV raidījuma veidotāji, tā mērķis ir "atrast cilvēkus ar neparastām spējām un kopā ar skatītājiem noskaidrot, ko tad viņi prot". Dalībniekiem tiek doti dažādi sarežģīti uzdevumi - ieskatīties nākotnē un pagātnē, sazināties ar viņsaulē aizgājušajiem. Vienvārsakot, darīt to, ko parastie mirstīgie nespēj.

"Rīgā dzīvoja viena no "Ekstrasensu cīņu" spilgtākajām uzvarētājām Džūlja Vanga. Mūsu filmēšanas grupa bija Latvijā, tad veidoja sižetu par Džūliju, un viņus apbūra šīs valsts neparastais skaistums," tā saka raidījuma producente Marija Šaikeviča. "Atlase Latvijā notiek pirmo reizi, un tieši tāpēc mēs ceram atrast jaunus, spēcīgus, vēl nepazīstamus magus, jo līdz šim nofilmēto 19 sezonu laikā ekstrasensu no Latvijas atlasēs tikpat kā nav bijis, jo viņiem taču tāpēc būtu bijis jābrauc uz Krieviju. Mums turklāt ir vienalga, kādā valodā ekstrasenss runā - latviešu, angļu vai krievu - , mūsu projektā ne reizi vien piedalījušies ārzemnieki, kas sazinās ar tulka palīdzību."

Nekādu sarežģītu iepriekšēju prasību, lai piedalītos atlasē, interesentiem nav bijis. Katram vajadzēja vien piedalīties pārbaudē, kur jāparāda savas spējas. Izmantot arī varēja jebkādus rīkus, kas "darbā" palīdz. Galvenais - pārliecināt atlases rīkotājus par to, ka tev ir kādas neparastas spējas. Un to atlasē Rīgā metās darīt ne viens vien slavas kārojošs mags - i no Latvijas, i tuvākajām kaimiņvalstīm.

Saistītās ziņas

Kauslīgais "Ekstrasensu cīņu" vadītājs Bašarovs atkal skandalējas - salauzis sievai degunu 17
"Neesmu ne gaišreģe, ne mags. Man lika tēlot" - rīdziniece Džūlija Vanga par TV "Ekstrasensu cīņām" 70
"Viss ir meli!" Šova "Ekstrasensu cīņas" vadītājs atmasko populāro raidījumu 42

Krievijā gan jau krietnu laiciņu mēļo, ka raidījumā nekādas maģijas un burvestību neesot. Viss notiekot pēc iepriekš uzrakstīta scenārija, arī dalībnieki šova veidotājus kritizē par montāžu intrigas uzkurināšanai un informācijas noplūdē. Tāpat bijušais "Eksrtrasensu cīņu" vadītājs Mihails Porečenkovs medijiem pavēstījis, ka tas ir parasts, pēc scenārija veidots raidījums, kurā mistikas nav pat tik, cik melns aiz naga. Viss ir aktierspēle, ko raidījuma veidotāji dalībniekiem liek izspēlēt.

Citi šobrīd lasa

"Jums ir ļoti forša valsts" - stāsts par 29 gadus veco japāni Masaki, kurš atbrauca kā students un plāno te palikt
FOTO: Mārtiņam Rītiņam - 70! 4
Valsts drošības dienests ieradies veikalā, kur iepriekš tirgoja apģērbus ar Krieviju slavinošu simboliku
Skatīt visus komentārus

СМИ: Россиянка носила дочь-маугли в авоське и продавала ее педофилам за бутылку водки

Они созданы друг для друга: 4 самые красивые пары знаков Зодиака