Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: lūk, kā uz notikušo nelaimi reaģē applūduša tirdzniecības centra muzikanti Meksikā 2

Trakā pasaule
11. jūnijā 08:39 2019. gada 11. jūnijā 08:39
Jauns.lv
Spēcīgas lietusgāzes sestdien, 8. jūnijā Meksikas pilsētā Gvadalaharā izraisīja pamatīgus plūdus. Tika izgāzti koki, appludināti ceļi, kā arī milzīgs iepirkšanās centrs. Lielveikala mūziķi centās uzlabot apmeklētāju garastāvokli, un viņiem tas izdevās. Muzikantu asprātīgo rīcību nofilmējis kāds no apmeklētājiem un video ievietojis sociālajos tīklos, kur tas guvis lielu popularitāti.

Video redzams sirreāls brīdis, kad ūdens caur jumtu strauji gāžas iekštelpās un piepilda "Plaza Patria" tirdzniecības centru.

Rodot iedvesmu no 1997. gada populārās filmas "Titāniks", muzikanti, kuri bija noīrēti, lai tirdzniecības centrā spēlētu mūziku, izpildīja filmas tituldziesmu "My Heart Will Go On". Šādi viņi iepriecināja un izklaidēja lielveikala apmeklētājus.

Muzikantu asprātību novērtēja daudzi apmeklētāji. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Tā nav pirmā reize, kad applūst "Plaza Patria" tirdzniecības centrs. Arī pagājušā gada lietus sezonā tā telpas piepildīja ūdens. Vētras bojājumu sakarā tika ietekmēti vismaz 20 no tirdzniecības centra veikaliem.

Citi šobrīd lasa

15 profesora Danilāna atziņas, kas mainīs jūsu dzīvi 43
FOTO: Levits, "Pērkons", danči un pārģērbšanās - ar iespaidīgu ballīti Latvijas Mākslas akadēmija nosvin savu simtgadi 2
Tā izskatās dārgākās kurpes pasaulē
Tēmas: Meksika
Skatīt visus komentārus

«Мелания, следите за питанием своего сына!»: жену Трампа упрекнули за "лишние" килограммы 13-летнего Бэррона

Герцогиня Меган наняла первую в истории британской королевской семьи темнокожую няню 2