Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Puņķi un asaras - šova "Pati pilnība” dāmām dejošana ap stieni izrādās neiespējamā misija 8

TV
15. maijā 15:28 2019. gada 15. maijā 15:28
Jauns.lv
Jau rītvakar televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” skatītāji varēs sekot līdzi, iespējams, pašai pikantākajai šova “Pati pilnība” sērijai, kur dāmas ļausies ne tikai intīmām sarunām, bet pat dejām ap stieni.

Lai arī daļa no “Pati pilnība” dalībniecēm iespēju iemācīties ko jaunu “pole dance” nodarbībā uztvers ar neviltotu sajūsmu, kuldīdzniece Indra un siguldiete Liene, ieraugot pilonu jeb tautas valodā - stieni, neslēps savu pārsteigumu. Vēl vairāk – pat neizmēģinājušas savus spēkus, sievietes atteiksies piedalīties nodarbībā.

“Man ir stress par to, ka es nevaru. Man tas ir diskomforts. Un nav jāpārvar tas, ko es negribu darīt. Nu labi, es darīšu čerez ņemagu, būšu tizla un pierādīšu sev, cik tizla esmu?! Man nepatīk šitas. Drīkst nepatikt?” retoriski jautās Indra.

Kolēģes viedoklim pievienosies arī Liene, kura pat pametīs nodarbību un asarām acīs dosies uz ģērbtuvi, sakot, ka negrib darīt to, kas liek izskatīties “pilnīgi debili” : “Man sākās histērija. Pirmo reizi mūžā par kaut ko man sākās šāda histērija. Sapratu, ka es ar to netikšu galā. Es negribu, ka mana ģimene un paziņas skatās, un saka – ko tu tur dari?"

"Es vienkārši apzinos, ko es varu darīt ar savu augumu un ko nevaru. Es taču savu svaru nenoturēšu. Es nevaru, man nav tik stipras rokas, lai es sevi visas Latvijas priekšā apkaunotu,” asaras slaukot, sacīs Liene. Tomēr konkurences gars ņems virsroku un padoties neviena nebūs gatava, tāpēc izstrīdējušās, asarām acīs un sakostiem zobiem ap stieni dejos visas!

Citi šobrīd lasa

Māte par bērnu vidū tik populāro sejas apgleznošanu: "Mūsu taurenis pārvērtās pumpās" 1
Normunda Rutuļa mamma savos 74 gados uz skatuves vēl aizņemtāka par dēlu 4
Maikls Duglass un Ketrīna Zeta-Džounsa nopērk māju ar 22 istabām 15
Skatīt visus komentārus

"Надо молиться": Анастасия Заворотнюк впала в глубокую кому - ее близкие отказались от помощи

Виновата Меган? Принц Уильям и герцогиня Кэтрин сухо поздравили принца Гарри с днем рождения