Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Juris Rozenbergs

FOTO: Olga Rajecka un Evelīna Pārkere izvēlas topošās zvaigznes jaunajam šovam "Gribi būt slavens?" 52

Slavenības
12. maijā 12:58 2019. gada 12. maijā 12:58
Jauns.lv
Sestdien, 11. maijā, žūrijas priekšā stājās jaunā TV šova "Gribi būt slavens?" potenciālie dalībnieki. Lai pierādītu, ka slavas dēļ ir gatavi uz visu, dalībnieki bija gatavi pat izģērbties.

Jaunajam šovam bija pieteikušies 180 dalībnieki, no kuriem otrajā kārtā klātienē par iekļūšanu desmitniekā sacentās divdesmit potenciālās slavenības - blogeri, dejotāji, mākslinieki, fotogrāfi, aktrises, akrobāts, bārmenis un dzejniece-feministe.

Tikmēr žūrija, kuras sastāvā bija šova "Gribi būt slavens?" vadītāja populārā blogere Evelīna Pārkere, dziedātāja Olga Rajecka un mūziķis, podkāsta vadītājs Jānis Krīvēns, dažādi provocēja dalībniekus, liekot tiem saprast, ka, kļūstot slavenam, jāsastopas ar milzīgu spriedzi un nepieciešama liela psiholoģiskā izturība, lai spētu ar pēkšņo slavu sadzīvot.

Kamēr dalībnieki gaidīja savu kārtu, pagalmā viņus izklaidēja populārais Latvijas "drag queen", kolorītā personība Rojs Rodžers, kuram dienas laikā viena no potenciālajām dalībniecēm pamanījās noraut parūku.

Kādi bija žūrijas kritēriji un kuri desmit dalībnieki iekļuva šovā, jau drīzumā būs redzams interneta kanālā Brivdienas.tv.

Citi šobrīd lasa

22 gadu vecumā mirusi grupas „Slipknot” mūziķa meita
VIDEO: puisis savā izlaidumā vēlējās paspīdēt ar fiziskiem dotumiem, bet viss sagāja dēlī 3
Īpaši karsta kalendāra izveidei aicina atsaukties pievilcīgus un atraktīvus rudmašus 27
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин и Алла Пугачева строят часовню рядом с замком в деревне Грязь

Герцогиня Кэтрин заслужила похвалу королевы, посетившей знаменитое цветочное шоу