Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kasparu Rogu viņa dzīves tik nozīmīgajā brīdī sveikt atnācis bija arī Sandis Ozoliņš ar draudzeni Inu Avlaseviču. (Foto: Mārtiņš Ziders)

FOTO: pašmāju zvaigznes pulcējas "Prāta vētras" mūziķa Kaspara Rogas dokumentālās filmas pirmizrādē 32

Sarkanais paklājs
9. maijā 08:50 2019. gada 9. maijā 08:50
Jauns.lv
Trešdien, 8. maijā, "Kino Citadele" notika pašmāju muzikālās apvienības "Prāta vētra" bundzinieka Kaspara Rogas režisētās dokumentālās filmas "Meklējot Mr. Kauliņu" pirmizrāde.

Mūziķa un videoklipu režisora Kaspara Rogas dokumentālā filma "Meklējot Mr. Kauliņu” ir viņa debija kino. Filma stāsta par Kaspara draugu, latvieti Guntaru Kļaviņu, par dimantu biznesa aizkulisēm, tā spozmi un baisumu, un par īstu draudzību. No 10. maija filma būs skatāma kinoteātros visā Latvijā.

8. maijā Roga filmu atrādīja pirmizrādē, un aicināto viesu vidū, protams, netrūka sabiedrībā zināmu cilvēku. Bija gan Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs, gan Latvijas hokeja leģenda Sandis Ozoliņš ar mīļoto skaistumkaralieni Inu Avlaseviču, gan bijušais basketbolists, tagad bokseris Kaspars Kambala ar draudzeni modeli Loretu Ezeriņu, gan Rogas biedri no "Prāta vētras", gan mūziķis Dons, gan Kaspara māsa režisore Indra Roga un lērums citu jaunā režisora draugu un paziņu.

Saistītās ziņas

"Prāta vētras" Kaspars Roga Āfrikā bijis tuvu nāvei 4
Kaspars Roga tagad saimnieko savā krogā 38
Kaspars Roga beidzot iziet ļaudīs ar savu bērnu māmiņu. FOTO 45

Kā jau vēstīts, Rogas filma stāsta par Guntaru Kļaviņu jeb Mr. Kauliņu, kurš ir finansists un šarmants dzīves baudītājs. Pēc sava biznesa kraha viņš pazūd bez vēsts, radiniekus un draugus atstājot par sevi pilnīgā neziņā. Starp tiem ir arī viņa labākais draugs Kaspars Roga, kurš apņemas noskaidrot, kur palicis Kauliņš. Pēc vairākiem gadiem Roga viņu atrod Āfrikā, Sjerraleonē, kur Kauliņš ir sācis kārtējo bīstamo avantūru - dimantu meklēšanu.

“Ceru, ka ar šo filmu man un lieliskajai komandai būs izdevies nodot skatītājiem kaut nelielu daļu no savas dzīves piedzīvojumiem, tāpat ļaut aizdomāties par tādām lietām kā īsta draudzība, nauda, dimanti un to abstraktā spozme, dzīves jēgas meklējumi un vienkāršais cilvēks, kurš mēģina tajā visā atrast patieso sevi,” par filmu stāsta režisors Kaspars Roga.

Citi šobrīd lasa

Mediķe un dziedniece Kristīne Liepiņa: dziedina, bet naudu neņem 20
"Ziniet, Olga, tas ziņotājs it kā esmu es..." Valdis Lūriņš par "Čikāgas piecīšiem" un atrašanos čekas maisos 3
VIDEO: vīrietis Nigērijā uzlec uz pasažieru lidmašīnas spārna un ielien tās dzinējā 5
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин умилил поклонниц пляжными забавами с сыном в Юрмале 1

"Я долларовый миллионер": Ксения Собчак рассказала, как заработала первый крупный гонорар 1