Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Varenu ballīti iegrieza dīdžejs Markus Riva. (Foto: Publicitātes)

FOTO: ar krāšņu ballīti Liepājas sirdī atklāts jauns naktsklubs 5

Sarkanais paklājs
7. maijā 13:45 2019. gada 7. maijā 13:45
Jauns.lv
Nedēļas nogalē Liepājā atvērts naktsklubs "Cukurfabrik’", kas izvietots divos stāvos bijušās Latvijas 1. rokkafejnīcas telpās. Atklāšanas pasākuma apmeklētāju vidū bija tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā dziedātāja Samanta Tīna, modes mākslinieks Atis Artemjevs, dziedātājs Emīls Balceris, pasākumu organizatore Sindija Vilde un aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone.

Vakara gaitā viesus izklaidēja DJ Markus Riva, Spinga un Stocka, kā arī Oskar Deko perkusijas un īpašs gaismu šovs.

Liepājā "Cukurfabrik’" ir jau otrā vieta ar tādu nosaukumu. Pludmales bārs "Cukurfabrik’" līdz šim apmeklētājiem bija pieejams tikai vasarā. “Vēlējāmies pagarināt silto sezonu un atvērt otru "Cukurfabrik’", kas būtu naktsklubs pilsētas centrā un darbotos arī ziemā,” saka viena no "Cukurfabrik’" koncepta autorēm Monta Magone.

Mūziķis Markus Riva jauno klubu vērtē kā kvalitatīvu vietu, kur atpūsties: “Gaumīgs klubs ar glītu interjeru un labu mūziku. Man bija liels prieks piedalīties atklāšanas pasākumā."

“Liepāja man vienmēr ir patikusi, tagad tā kļuvusi par vēl vienu vietu bagātāka un foršāka,” stāsta dziedātāja Samanta Tīna. "Forši un gaumīgi. Prieks, ka “Liepājas sirds” atdzīvojusies jaunā veidolā,” papildina mūziķis Emīls Balceris.

Citi šobrīd lasa

Īsi pirms tikšanās ar princi Megana Mārkla bija noskatījusi citu puisi, bet tikusi atraidīta 1
Mazulis, kurš tika izgriezts no 19 gadus vecās amerikāņu studentes vēdera, saticis savu tēvu un pirmo reizi atvēris acis 11
Porziņģis Dalasas "Mavericks" komandai esot izskaidrojis kautiņu Liepājā 28
Skatīt visus komentārus

Принц Уильям случайно раскрыл семейное прозвище принцессы Шарлотты

Дженнифер Энистон рассказала, о чем говорила с Джоли в их единственную встречу