Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Varenu ballīti iegrieza dīdžejs Markus Riva. (Foto: Publicitātes)

FOTO: ar krāšņu ballīti Liepājas sirdī atklāts jauns naktsklubs 4

Sarkanais paklājs
7. maijā 13:45 2019. gada 7. maijā 13:45
Jauns.lv
Nedēļas nogalē Liepājā atvērts naktsklubs "Cukurfabrik’", kas izvietots divos stāvos bijušās Latvijas 1. rokkafejnīcas telpās. Atklāšanas pasākuma apmeklētāju vidū bija tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā dziedātāja Samanta Tīna, modes mākslinieks Atis Artemjevs, dziedātājs Emīls Balceris, pasākumu organizatore Sindija Vilde un aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone.

Vakara gaitā viesus izklaidēja DJ Markus Riva, Spinga un Stocka, kā arī Oskar Deko perkusijas un īpašs gaismu šovs.

Liepājā "Cukurfabrik’" ir jau otrā vieta ar tādu nosaukumu. Pludmales bārs "Cukurfabrik’" līdz šim apmeklētājiem bija pieejams tikai vasarā. “Vēlējāmies pagarināt silto sezonu un atvērt otru "Cukurfabrik’", kas būtu naktsklubs pilsētas centrā un darbotos arī ziemā,” saka viena no "Cukurfabrik’" koncepta autorēm Monta Magone.

Mūziķis Markus Riva jauno klubu vērtē kā kvalitatīvu vietu, kur atpūsties: “Gaumīgs klubs ar glītu interjeru un labu mūziku. Man bija liels prieks piedalīties atklāšanas pasākumā."

“Liepāja man vienmēr ir patikusi, tagad tā kļuvusi par vēl vienu vietu bagātāka un foršāka,” stāsta dziedātāja Samanta Tīna. "Forši un gaumīgi. Prieks, ka “Liepājas sirds” atdzīvojusies jaunā veidolā,” papildina mūziķis Emīls Balceris.

Citi šobrīd lasa

Meganu Mārklu slavē, ka viņa neslēpj pēcdzemdību figūru
VIDEO: Galkins un Pugačova aizved bērnus uz Rīgas zoodārzu 36
10 gadus vecs zēns Igaunijā izdarījis pašnāvību - mēnešiem ilgi viņš cieta no vardarbības, bet neviens nevarēja palīdzēt
Skatīt visus komentārus

Стала известна причина ссор между герцогиней Меган и принцем Гарри

Агата Муцениеце "застукала" мужа в бассейне с Катериной Шпицей 1