Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kanādiešu rokeris Braiens Adamss rudenī atzīmēs savu 60. dzimšanas dienu. Viņš ir tikpat aktīvs un enerģijas pārpilns kā jaunībā. Viņa koncerti ir vairāk nekā 2 stundas gari un bez nevienas pauzes. Latvijas fani to lieliski zina. Jaunās zvaigznes – vai jūs varat turēt tam līdzi? (Foto: S Meddle/ITV/REX/ Vida Press)

Laiks ir nepielūdzams: pasaulslavenie, kuriem šogad aprit 60 17

Slavenības
20. aprīlī 06:30 2019. gada 20. aprīlī 06:30
Jauns.lv
Laiks ir nepielūdzams – tik, tik, tik. Braiens Adamss, Emma Tompsone, Hjū Lorijs, Ričijs Sambora no „Bon Jovi”, Roberts Smits no „The Cure” un vēl daudzi sabiedrībā gadu desmitiem lieliski zināmi aktieri un mūziķi šogad svin savus sešdesmit!

Kad tev ir gadi piecpadsmit, cipars ap trīsdesmit jau šķiet „sirms vecums”. Kad pats tuvojies šim gadus slieksnim – saproti, ka dzīve patiesībā tikai sākas. Pēc 40 jūties tik labi un harmoniski, kā nekad neesi juties savos kompleksu māktajos divdesmit.

Pārsteigums gan neizpaliek – kā, grupas „The Cure” ekspresīvajam līderim ir jau 60? Tieši tikpat arī filmas „Love Actually” zvaigznei Emmai Tompsonei, rokerim Braienam Adamsam un grupas „Bon Jovi” ģitāristam Ričijam Samboram? Laiks patiešām ir nepielūdzams. Taču, lūkojoties uz šīm dāmām un kungiem, jāsecina, ka enerģija viņiem nav gājusi mazumā. Viņi tikpat aktīvi koncertē un filmējas, kā agrā jaunībā. Labs piemērs, jo arī mums reiz pienāks cipars 60.

Citi šobrīd lasa

"Cilvēki netic, ka tā ir slimība!" - Lady Gaga atklāj savu lielāko noslēpumu 13
Keitija Praisa ATKAL grib gulties zem naža. Šoreiz - lai izlīdzinātu nevienādās krūtis pēc nesenās plastikas
Havaju džungļos dzīva atrasta maija sākumā bezvēsts pazudusi jogas pasniedzēja; sieviete pārtikusi no ūdens un augiem 12
Skatīt visus komentārus

Студентка погибла на свидании с парнем, когда пыталась сделать красивое фото 1

"Маленькая грудь и толстые ноги": Ольга Бузова ответила ненавистникам провокационным фото 4