Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Kā tu kvalitatīvi parūpēsies par bērnu, ja tev ir piecu dienu ilgas paģiras?" retoriski vaicā Anna Heteveja. (Foto: LJ Fotos/AdMedia/Sipa USA/ Vida Press)

"Man nav laika paģirām"- aktrise Anna Heteveja atklāj, kāpēc pārstājusi lietot alkoholu 11

Slavenības
17. aprīlī 16:40 2019. gada 17. aprīlī 16:40
Jauns.lv
Holivudas zvaigzne Anna Hetaveja (36) saka, ka alkoholu nelietos tikmēr, kamēr viņas mājās dzīvos dēls, kuram tagad ir vien trīs gadi. Ar alkoholu Annai problēmu nav, viņai vienkārši... neesot laika paģirām.

Kādā intervijā Heteveja pavēstījusi: "Kad būšu tādā dzīves posmā, ka man būs pietiekami daudz laika paģirām, es atkal atsākšu alkohola lietošanu."

Anna, kas 2012. gadā apprecējās ar aktieri un uzņēmēju Adamu Šūlmenu, 2016. gada aprīlī pasaulē laida dēlu Džonatanu. Un aktrise apņēmusies nelietot grādīgos dzērienus, līdz zēnam neapritēs 18 gadu un viņš neizvāksies no mātes mājām.

Heteveja pavēstījusi, ka apsvērums pārtraukt alkohola lietošanu nav "morāla izvēle" un savu viedokli viņa nevienam neuzspiež. "Es to metu pie malas ne tāpēc, ka dzeršana man būtu problēma, es to izdarīju tāpēc, ka tas, kā es lietoju alkoholu, noved pie paģirām. Un tās bija tā problēma," atklāj Heteveja. "Manas pēdējās paģiras ilga piecas dienas. Kad manā dzīvē būs tāds posms, kad man būs vieta šādām paģirām, es atsākšu dzert, bet nu tas nenotiks ātrāk, pirms mans dēls izvāksies no manas mājas."

"Vienu gan es vēlos paskaidrot - lielākai daļai cilvēku jau nevajag pieņemt šādus drastiskus mērus," piebilst aktrise.

Citi šobrīd lasa

Kā sagatavot sapni. Uģis Mitrevics par Siguldas olimpiskajām cerībām
Salaspils pusē uz dzelzceļa pārbrauktuves sadūries vilciens un vieglā automašīna 19
Mūžībā aizsaukta bijusī Saeimas deputāte Vaira Paegle
Skatīt visus komentārus

«Никто не женится на актрисах»: дедушка принц Филипп отговаривал Гарри от брака с Меган 1

"Какой-то цирк с насилием": Филипп Киркоров, заставляющий плачущую дочь есть мидии, разгневал подписчиков