Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
publicitātes (Edijs Andersons)

FOTO: ar gaisīgu ballīti jaunas dziesmas iznākšanu nosvin Agnesse 2

Mūzika
15. aprīlī 15:10 2019. gada 15. aprīlī 15:10
Jauns.lv
Aizvadītās nedēļas izskaņā dziedātāja Agnesse, īstajā vārdā Agnese Stengrevica, rīkoja savas un Helvija Stengrevica jaunās dziesmas “Space or Time” pirmatskaņojuma pasākumu, ko apmeklēja kupls pulks viņas talanta cienītāju.

Gaisīgā atmosfērā, radu, draugu un  citu viņas mūzikas cienītāju ieskauta, mūziķe Vecrīgas klubā “Radio Bārs” izpildīja savu un Helvija Stengrevica jauno dziesmu “Space or Time”, kas bija skaņdarba pirmatskaņojums plašākai publikai. Lai pateiktos sanākušajiem viesiem par klātbūtni, Agnesse veltīja viņiem koncertu, kurā kopumā izskanēja 22 dziesmas.

"Es vēlos pateikt milzīgu paldies ikvienam, kurš ieradās uz šo pasākumu. Esmu sajūsmā par sirsnīgo un mīļo atmosfēru, kas tur valdīja un to, ka varēju satikt arī sen neredzētus cilvēkus. Lai gan tas bija mans pasākums, tomēr biju ļoti uztraukusies, jo pēc ilgāka pārtraukuma dziedāju atkal tik plašai publikai, taču bija ļoti patīkami to pieredzēt kopā ar maniem mīļajiem cilvēkiem. Pēc koncerta turpat nosvinējām arī manu divdesmito dzimšanas dienu,” stāsta Agnesse.

Jau vēstīts, ka Agnesse sadarbībā ar mūziķi, producentu, skaņdarba “Ticot, mīlot un gaidot” komponistu Helviju Stengrevicu izdevusi jaunu dziesmu ar nosaukumu “Space or Time”. Vārdu autore jaunajam skaņdarbam ir divkārtēja “Grammy” balvas nominante Kristala Olivera, kura sadarbojusies arī ar tādiem pasaulslaveniem mūziķiem kā Džastins Timberleiks, Enrike Iglesiass, Kanje Vests un citiem.

Citi šobrīd lasa

Narkoloģe Ilze pastāsta par vienu vienīgo veidu, kā garantēti tikt vaļā no reibuma 60
Mila Kunisa un Eštons Kačers komentējuši runas par savu šķiršanos 4
Siguldā tomēr nenotiks 2026.gada Ziemas olimpiskās spēles 54
Skatīt visus komentārus

Елизавета II взяла под личный контроль жизнь герцогини Меган и принца Гарри

Был ли у Юлии Началовой рак? Ее пиар-директор впервые рассказала правду