Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Laulības šķiršanas pieteikumu Džolija iesniedza pirms vairāk nekā diviem gadiem. Nu beidzot viņa un Pits ir atkal no oficiālām saistībām brīvi. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Andželīnas Džolijas un Breda Pita laulība beidzot šķirta 4

Slavenības
15. aprīlī 11:05 2019. gada 15. aprīlī 11:05
Jauns.lv
Beidzot no oficiālām saistībām brīvu cilvēku statusā atkal ir Holivudas zvaigznes Andželīna Džolija (43) un Breds Pits (55) - tiesa paziņojusi, ka viņu laulība šķirta, neskatoties uz to, ka galīgā vienošanās par mantas sadali un rūpēm par bērniem vēl panākta nav.

Laulības šķiršanas pieteikumu Džolija iesniedza pirms vairāk nekā diviem gadiem. Un visu šo laiku pāris centās vienoties par jautājumiem, kas saistīti ar bērnu aprūpi un abu īpašumu sadali.

Pērnvasar tiesā tika apstiprināts detalizēts grafiks, pēc kāda Pits varēs tikties ar bērniem. Novembrī pāris panāca "pagaidu vienošanos", kas, kā tika vēstīts, bija "liels solis pareizajā virzienā". Kopš tā laika notiek vien abu pušu juristu vienošanās par sīkākām niansēm. Un nu tās atlikušas tik nenozīmīgas, ka tiesa nolēmusi - Pita un Džolijas laulību var šķirt.

Abi slavenie Holivudas aktieri iepazinās 2005. gada filmas "Smita kungs un kundze" uzņemšanas laukumā, dažus mēnešus pēc pirmizrādes kopā jau izgāja sabiedrībā kā pāris, bet 2006. gada janvārī tika oficiāli paziņots - Džolija ir Pita bērna gaidībās. 2014. gadā Andželīna un Breds kļuva par precētu pāri, bet vien pēc diviem gadiem Džolija iesniedza laulības šķiršanas pieteikumu, kā iemeslu norādot neatrisināmas domstarpības.

Citi šobrīd lasa

15 profesora Danilāna atziņas, kas mainīs jūsu dzīvi 43
Pamatīga izgāšanās - Kimai Kardašjanai reklāmas fotogrāfijā redzami seši kājas pirksti 15
Apgāžam mītus par dzeramo ūdeni: cik daudz to ikdienā patiesībā vajadzētu uzņemt? 22
Skatīt visus komentārus

«Мелания, следите за питанием своего сына!»: жену Трампа упрекнули за "лишние" килограммы 13-летнего Бэррона

Герцогиня Меган наняла первую в истории британской королевской семьи темнокожую няню 2