Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

FOTO: Allai Pugačovai - 70! 64

Slavenības
15. aprīlī 05:55 2019. gada 15. aprīlī 05:55
Jauns.lv
Šodien, 15. aprīlī, savu 70. dzimšanas dienu svin Krievijas estrādes primadonna Alla Pugačova. Jā, Allai ir jau 70!

Uz estrādes skatuves dziedātāja ir jau kopš 1965. gada, un, lai arī beidzamo astoņu gadu laikā ieturējusi pauzi, par godu savai jubilejai atkal rīko vērienīgu koncertturneju.

Jā, Alla ir jau 70 gadus veca. Un nākamgad apritēs 55 gadi, kopš viņa ir uz skatuves. (Foto: Sputnik/Scanpix)

Turklāt izskatās, ka aktīvās koncertēšanas beigšana Allai ir nākusi tikai par labu. Viņa, pirms vairākiem gadiem mainījusi stilu, izkāpjot no bezformīgajām kleitām, tagad lepni savas kājas atrāda īsos šortiņos vai bruncīšos un staigā pa bērnu ballītēm, turp vedot savus nu jau piecgadīgos dvīņus Jeļizavetu un Hariju.

2010. gadā Krievijas estrādes dīva Alla Pugačova paziņoja, ka aiziet no aktīvās koncertdzīves. Un kopš tā laika uz skatuves kāpusi vien ļoti reti, izpildot dažas dziesmas kā īpašā viešņa īpašos pasākumos. Bet šopavasar gaidāmi 20 viņas jubilejas koncerti, no kuriem vairāki notiks arī ārpus Krievijas – Izraēlā, Vācijā, ASV.

Sagaidījusi savu 70. dzimšanas dienu, Pugačova var lepoties, ka ir ne tikai pieaugušu mazbērnu vecmāmiņa, bet arī piecgadīgu dvīņu (tiesa, ar surogātmātes palīdzību pasaulē nākušu) mamma. Un blakus viņai ikdienā ir izskatīgs, populārs un bagāts jokdaris, turklāt – 30 gadu jaunāks.

Dziedātājas nelabvēļi gan kritizē Allas vēlmi izskatīties jaunākai par saviem gadiem, taču to Pugačova ignorē. Viņa sabiedrībā iziet apspīlētās džinsa vai piegulošās ādas biksēs, šortos vai pat minisvārkos, bet vienlaikus nekaunas sociālajos tīklos ievietot foto bez kosmētikas un izspūrušiem matiem.

„Es novecoju, un diezgan ātri. Organisms prasa savu. Man ir grūti elpot, grūti staigāt, bet es vēl esmu dzīva, un man jādzīvo – mazo bērnu dēļ,” pirms gada soctīklos ierakstīja Pugačova. „Un es visiem vēlu laimi un ilgus dzīves gadus. Nenovecojiet – ne ķermenī, ne dvēselē. Savu indi un naidu izmantojiet, cīnoties ar svarīgākām problēmām nekā mans vecums vai nevarība. Es vienalga savas dzīves pēdējās dienās domāšu par saviem bērniem un jums, tiem, kas ar saviem aplausiem manu dzīvi ir darījuši piepildītu un brīnišķīgu.”

Citi šobrīd lasa

"Jūsu meita mirst" - ģimene no Kvīnslendas dalās stāstā, kā brīvdienas Taizemē pārvērtās lielākajā murgā, kāds jebkad piedzīvots 28
Divu nevakcinētu zīdaiņu nāve, kas šokēja Latvijas sabiedrību – Veselības inspekcija sīki analizē notikušo, atbildot uz vēl neatbildēto 30
Mūžībā aizsaukta bijusī Saeimas deputāte Vaira Paegle
Skatīt visus komentārus

«Никто не женится на актрисах»: дедушка принц Филипп отговаривал Гарри от брака с Меган 1

"Какой-то цирк с насилием": Филипп Киркоров, заставляющий плачущую дочь есть мидии, разгневал подписчиков