Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Grupas "Dagamba" koncerts Arēnā Rīga. (Foto: Gints Ivuskans)

FOTO: grupa "Dagamba" īsteno sapni un pilnā arēnā aizvada vērienīgu lielkoncertu 7

Mūzika
13. aprīlī 17:39 2019. gada 13. aprīlī 17:39
Jauns.lv
Piektdien, 12. aprīlī, klasiskās mūzikas huligāni Arēnā Rīga satricināja aptuveni 7000 klausītāju grandiozajā lielkoncertā "Dagamba feat Tchaikovsky". Tas bija līdz šim iespaidīgākais grupas šovs, kurā neiztrūka virkne pārsteigumu.

Vakara kodolu veidoja grupas jaunākais veikums, albumā "Dagamba feat Tchaikovsky" ietvertās kompozīcijas, kurās grupas oriģinālmūzika mijiedarbojas ar citātiem no Pētera Čaikovska zināmākajiem darbiem. Tāpat izskanēja arī "Dagamba" labāko darbu izlase, kuru šoreiz bagātināja vairāki viesi.

Kā jau kārtīgā rokkoncertā, vispirms uzstājās “iesildītāji”. Šoreiz tie bija stīgu kvartets “Sotto Voce”, kas izpildīja Čaikovska mūziku “tīrā” veidā. Vēlāk uz skatuves kopā ar "Dagamba" kāpa etnomūzikas grupa “Tautumeitas”, daudzsološais vijolnieks Daniils Bulajevs, kontrabasiste Alise Broka, Rīgas Doma zēnu koris, Mesa, kā arī laikmetīgās horeogrāfes Lienes Gravas iedvesmotie dejotāji.

Vērienīgajā sadarbības projektā klātesošs bija arī pats Čaikovskis. Viņa klātbūtni, ritmisko galvas kustināšanu un lidojumu kosmosā iespējamu padarīja koncerta režisors un videomākslinieks Roberts Rubīns kopā ar komandu – 3D mākslinieku Vili Bērziņu un 2D mākslinieku Paulu Poikānu. Gaismu režisors Pāvels Armanis, skaņu režisori Andris Ūze un Artūrs Sedriks Sinkevičs.

Grupai DAGAMBA šī bija pirmā uzstāšanās Arēnā Rīga.

Citi šobrīd lasa

Laiks ir nepielūdzams: pasaulslavenie, kuriem šogad aprit 60 17
Indra Salceviča: "Pirmo reizi dzīvē man ir mīlestība"
"Lūk, kāda paaudze ir izaugusi" - soctīklus saērcina bariņš jauniešu, kuri lidostā rupji gānās par Latviju 189
Tēmas: DaGamba
Skatīt visus komentārus

"Меня расстроили слова Аллы Борисовны": Кудрявцева обескуражена критикой Пугачевой 1

Ольга Бузова встречается с 23-летним хоккеистом?