Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: Kivičs un Skulme kašķi atrod arī Itālijā - vietējā policija nesnauž 269

Slavenības
29. martā 12:20 2019. gada 29. martā 12:20
Jauns.lv
Telekanāla "STV Pirmā!" realitātes šova "Kivičs. Pavisam privāti" pēdējā sērijā demonstrēts, kā pašmāju šovbiznesa šobrīd slavenākais pārītis Andris Kivičs un Liene Skulme Itālijā nonāk likumsargu redzeslokā.

Kā zināms, muzikants Andris Kivičs ar savu līgavu Lieni Skulmi, ņemot līdzi vien mugursomas ar pāris drēbju kārtām, bez lielas plānošanas aizbraukuši uz Itāliju - atpūsties no pašmājās pārāk lielās sabiedrības uzmanības.

Uzmanību pievērst gan mīlas pāris pamanās arī ārzemēs - Itālijā ne tikai priecājas par vietējo arhitektūru, bauda maltītes un viens otra sabiedrību, bet nonākuši arī likumsargu redzeslokā.

Andris un Liene Romeo un Džuljetas pilsētā Veronā vēlējās atstāt savus vārdus uz kādas sienas, kur parakstījušies jau daudzi citi mīlnieki, taču vietējiem policistiem īsti nepatika Andra centiens pacelt Lieni, lai tā varētu savu teikumu uzrakstīt pēc iespējas augstāk. Likumsargi steidzās klāt un aizrādīja, ka meitene tomēr būšot jāceļ lejā. "Gribējām labu, sanāca kā vienmēr," nosmej Kivičs.

Citi šobrīd lasa

"Gan jau man dzīve kaut ko piespēlēs" - LNT laika ziņu vīrs Māris Grigalis plinti krūmos nemet 10
Vīrs ir tas, kurš negrib mīlēties. Kāpēc tā? 4
FOTO: eksprezidenti un sabiedrībā zināmi cilvēki ierodas uz svētku koncertu Latvijas Nacionālajā teātrī
Skatīt visus komentārus

Российская танцовщица бросила Джонни Деппа из-за его вражды с Эмбер Херд

Такая же, как все: Скромность герцогини Кэтрин впечатлила других мам в школе раннего развития