Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva

Kiviča un Endziņa boksa mača rīkotāji pārcelto cīņu neorganizēs - turklāt tā notikšot tikai maijā 49

Slavenības
2019. gada 14. martā 11:50 2019. gada 14. martā 11:50 | Papildināts, 2019. gada 14. martā 11:17
  Jauns.lv
Plaši izsludinātās boksa cīņas, kurā spēkiem mēroties gatavi skandalozais mūziķis Andris Kivičs un lētas slavas kārais viltus ziņu portālu veidotājs Niks Endziņš, organizētāji no pārceltā mača rīkošanas atteikušies un saka - Latvijas sabiedrība vēl nav gatava šādam šovam.

Kiviča un Endziņa, kas zināms arī kā reperis Neids, cīņa bija paredzēta 9. martā. Taču Andris lauza pirkstu un maču nācās pārcelt uz 20. aprīli. Interesentiem, kas biļetes uz cīņu jau bija iegādājušies, tagad ir iespēja naudu atgūt vai arī ar tiem pašiem ielūgumiem apmeklēt pārcelto šovu. Kur gan tas notiks, vēl nav zināms, un SIA ”Mana Izklaide”, kas bija uzņēmusies cīņas rīkošanu, pārcelto maču neorganizēs.

Šodien Andris Kivičs savā "Facebook" tiešraidē turklāt arī paziņoja, ka cīņa nenotiks arī 20. aprīlī. Nu tā esot pārcelta uz vēl vēlāku laiku - 20. maiju. "Es to uztveru kā tādu izklaides pasākumu, kura noslēgums beigās vienam vai otran gan varētu būt sāpīgs," noteica Kivičs.

Portālam Jauns.lv SIA ”Mana Izklaide” valdes priekšsēdētājs Arnis Ozoliņš pavēstīja, ka biļetes uz 9. marta cīņu bija iegādājušies vairāki simti cilvēku. "Tūkstotis tas nebija, bet nebija arī daži desmiti," atklāja Ozoliņš, piebilstot, ka klubā "Godvil", kurā bija paredzēta cīņa, šovu vērot iespējams apmēram pusotram tūkstotim interesentu. "Pilns piepildījies nebūtu, bet puse - noteikti," tā Ozoliņš.

Saistītās ziņas

Kiviča un Endziņa boksa cīņa 9.martā tomēr nenotiks 92
Viņš domāja, ka trenējas: Niku Endziņu boksa ringā par viltus ziņu izplatīšanu pamatīgi pārmāca bokseris 427
"Kivičs būs asiņains, un es savākšu arī viņa Lieni" - lētas slavas kārais Endziņš sajūsmā par iespēju kauties ar mūziķi 150

Laika trūkuma dēļ SIA ”Mana Izklaide” Kiviča un Endziņa cīņu tomēr nerīkos. "Mums ir citi pasākumi, mēs jau ar šo krietni iespringām," saka Ozoliņš. "Latvieši laikam nav gatavi šādam šovam," piebilst viņš. "Pirmajās dienās biļetes pirka ļoti, bet pēc tam viss apstājās," saka Arnis, vainojot nelabvēļu aktivitātes sociālajos tīklos. "Bija sataisītas speciālas lapas, ko šēroja tūkstoši, aicinot nekādā gadījumā nepirkt biļetes, neatbalstīt šo cilvēku dzīves. Šķiet, ka Latvijā cilvēki uz šādiem šoviem nepavelkas, citur jau visu laiku kaut kas tāds notiek."

Citi šobrīd lasa

Kurā zodiaka zīmē dzimušās ir vislabākās sievas 5
Noskaidrojies patiesais hercogieņu Ketrīnas un Meganas attiecību izjukšanas iemesls 9
Histēriskos smieklos sieviete stāsta par neveiklāko brīdi mūžā, parādoties kailai meitas attālināto mācību tiešraidē 2
Skatīt visus komentārus

Любимое развлечение: принцесса Диана брала сыновей в «секретные поездки»

Жена Игоря Крутого рассказала о сложностях воспитания 16-летней дочери