Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Piekaušanu uz ielas Kivičs aprakstījis arī savā grāmatā, kurai nesen prezentēja vāku un nosaukumu. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Kivičs Vecrīgā gandrīz nosists - Andris vainīgajam piedevis 160

Slavenības
13. martā 12:52 2019. gada 13. martā 12:52
Jauns.lv
Mūziķis Andris Kivičs realitātes šovā "Kivičs. Pavisam privāti", kas vērojams "STV Pirmā!" ēterā, atklājis - 2015. gada 1. maijā Vecrīgā uz ielas teju nosists un par to ierosināta krimināllieta.

Kivičs agrā rītā Vecrīgā saņēmis sitienu pa galvu un pie samaņas nācis vien slimnīcā, turklāt - aplaupīts. Palicis bez jakas, bez pulksteņa, maka un telefona. Pēcāk vainīgo policija atradusi un ierosināta krimināllieta, kurā Andris pasludināts par cietušo. Šova epizodē tika demonstrēts, kā Kivičs dodas uz tiesu, kur krimināllietai tika pielikts punkts - abas puses vienojušās ārpus tiesas un lieta izbeigta.

"Iepriekšējā tiesas sēde beidzās ar to, ka mums bija uzdevums panākt izlīgumu ārpus tiesas zāles. Tas arī ir panākts, to esmu apliecinājis juridiski," norādīja Kivičs. "Esmu dzīvs palicis, un nevar jau tās dusmas turēt sevī. Esmu piedevis."

Mūziķis šovā arī centās atcerēties notikušā apstākļus, lai gan pats atzīst, ka neko diži neatminas, jo "skaidrā es taču piecos no rīta Vecrīgā nebūtu". "Grīļīgais vēl nebiju," savu kondīciju raksturo Kivičs, piebilstot, ka no atgadījuma viņam "izkrituši vairāki kadri". Viņš gan atzīst, ka konflikts esot izraisījies - ar ielu muzikantu dziedājis kādu savu dziesmu, bet kādi puiši iesaistījušies sarunā un "sākuši meklēt kašķi".

"2015. gada 1. maijā mana dzīve pie baznīcas durvīm varēja beigties," norādīja Kivičs - parādot, ka incidents noticis Vecrīgā pie Svētā Jāņa baznīcas.

Citi šobrīd lasa

Kas notiek ar latviešu valodu? Saruna ar dzejnieci un latviešu valodas skolotāju Ivetu Ratinīku 9
Brazīlijas cietumā aizvadīta ieslodzīto radīto tamborējumu modes skate 1
Leģendāro "Spice Girls" atgriešanās koncertu Dublinā sabojā tehniskas ķibeles 2
Skatīt visus komentārus

Студентка погибла на свидании с парнем, когда пыталась сделать красивое фото 1

"Маленькая грудь и толстые ноги": Ольга Бузова ответила ненавистникам провокационным фото 4