Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Piekaušanu uz ielas Kivičs aprakstījis arī savā grāmatā, kurai nesen prezentēja vāku un nosaukumu. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Kivičs Vecrīgā gandrīz nosists - Andris vainīgajam piedevis 158

Slavenības
2019. gada 13. martā 12:52 2019. gada 13. martā 12:52
  Jauns.lv
Mūziķis Andris Kivičs realitātes šovā "Kivičs. Pavisam privāti", kas vērojams "STV Pirmā!" ēterā, atklājis - 2015. gada 1. maijā Vecrīgā uz ielas teju nosists un par to ierosināta krimināllieta.

Kivičs agrā rītā Vecrīgā saņēmis sitienu pa galvu un pie samaņas nācis vien slimnīcā, turklāt - aplaupīts. Palicis bez jakas, bez pulksteņa, maka un telefona. Pēcāk vainīgo policija atradusi un ierosināta krimināllieta, kurā Andris pasludināts par cietušo. Šova epizodē tika demonstrēts, kā Kivičs dodas uz tiesu, kur krimināllietai tika pielikts punkts - abas puses vienojušās ārpus tiesas un lieta izbeigta.

"Iepriekšējā tiesas sēde beidzās ar to, ka mums bija uzdevums panākt izlīgumu ārpus tiesas zāles. Tas arī ir panākts, to esmu apliecinājis juridiski," norādīja Kivičs. "Esmu dzīvs palicis, un nevar jau tās dusmas turēt sevī. Esmu piedevis."

Mūziķis šovā arī centās atcerēties notikušā apstākļus, lai gan pats atzīst, ka neko diži neatminas, jo "skaidrā es taču piecos no rīta Vecrīgā nebūtu". "Grīļīgais vēl nebiju," savu kondīciju raksturo Kivičs, piebilstot, ka no atgadījuma viņam "izkrituši vairāki kadri". Viņš gan atzīst, ka konflikts esot izraisījies - ar ielu muzikantu dziedājis kādu savu dziesmu, bet kādi puiši iesaistījušies sarunā un "sākuši meklēt kašķi".

"2015. gada 1. maijā mana dzīve pie baznīcas durvīm varēja beigties," norādīja Kivičs - parādot, ka incidents noticis Vecrīgā pie Svētā Jāņa baznīcas.

Citi šobrīd lasa

Neticams, elpu aizraujošs skaistums. FOTO: 2020. gada labākās ainavu fotogrāfijas 1
FOTO: “Ieeja tikai personālam” – kas atrodas aiz šīm durvīm “Maxima” veikalos?
Peru jau pandēmijas sākumā slēdza robežas un noteica paškarantīnu. Kāpēc tā tomēr kļuvusi par Covid-19 karsto punktu? 1
Skatīt visus komentārus

«Пришлось просить»: Гарри и Меган расплачиваются с долгами при помощи принца Чарльза

«Ну да, похоронили меня в очередной раз»»: Моисеев рассказал, как и на что живет после двух инсультов