Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Piekaušanu uz ielas Kivičs aprakstījis arī savā grāmatā, kurai nesen prezentēja vāku un nosaukumu. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Kivičs Vecrīgā gandrīz nosists - Andris vainīgajam piedevis 160

Slavenības
13. martā 12:52 2019. gada 13. martā 12:52
Jauns.lv
Mūziķis Andris Kivičs realitātes šovā "Kivičs. Pavisam privāti", kas vērojams "STV Pirmā!" ēterā, atklājis - 2015. gada 1. maijā Vecrīgā uz ielas teju nosists un par to ierosināta krimināllieta.

Kivičs agrā rītā Vecrīgā saņēmis sitienu pa galvu un pie samaņas nācis vien slimnīcā, turklāt - aplaupīts. Palicis bez jakas, bez pulksteņa, maka un telefona. Pēcāk vainīgo policija atradusi un ierosināta krimināllieta, kurā Andris pasludināts par cietušo. Šova epizodē tika demonstrēts, kā Kivičs dodas uz tiesu, kur krimināllietai tika pielikts punkts - abas puses vienojušās ārpus tiesas un lieta izbeigta.

"Iepriekšējā tiesas sēde beidzās ar to, ka mums bija uzdevums panākt izlīgumu ārpus tiesas zāles. Tas arī ir panākts, to esmu apliecinājis juridiski," norādīja Kivičs. "Esmu dzīvs palicis, un nevar jau tās dusmas turēt sevī. Esmu piedevis."

Mūziķis šovā arī centās atcerēties notikušā apstākļus, lai gan pats atzīst, ka neko diži neatminas, jo "skaidrā es taču piecos no rīta Vecrīgā nebūtu". "Grīļīgais vēl nebiju," savu kondīciju raksturo Kivičs, piebilstot, ka no atgadījuma viņam "izkrituši vairāki kadri". Viņš gan atzīst, ka konflikts esot izraisījies - ar ielu muzikantu dziedājis kādu savu dziesmu, bet kādi puiši iesaistījušies sarunā un "sākuši meklēt kašķi".

"2015. gada 1. maijā mana dzīve pie baznīcas durvīm varēja beigties," norādīja Kivičs - parādot, ka incidents noticis Vecrīgā pie Svētā Jāņa baznīcas.

Citi šobrīd lasa

Latvijā cilvēki "skrien tik ilgi, kamēr krīt" - jeb Kā atpazīt un novērst izdegšanas sindromu 33
Vietējie Mārupē satriekti par advokāta Bērziņa cinisko slepkavību: "Ļoti, ļoti žēl - viņš bija vēl jauns" 3
Kivičs atgriezies mājās un lepni pozē ar savām meitiņām 16
Skatīt visus komentārus

Малыша отнесли умирать: роженица рассказала, как ее двойня не выжила в больнице в Риге из-за врачей 3

«Я по пьяни разозлилась»: женщина рассказала, как задушила 2-летнюю дочь