Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Juris Rozenbergs

FOTO: modes cienītājas pulcējas jauna apavu veikala atklāšanā 20

Slavenības
8. martā 13:58 2019. gada 8. martā 13:58
Jauns.lv
Ceturtdien, 7. martā, ar izsmalcinātu ballīti tirdzniecības kompleksā "Spice" tika vērtas durvis Austrijas apavu zīmola "Högl" jaunākajam veikalam Rīgā. Atklāšanas svētki vienuviet pulcēja sabiedrībā zināmas personības un citus augstvērtīgas modes cienītājus.

Pasākuma apmeklētāju vidū bija tādas sabiedrībā zināmas personības kā uzņēmējs Kaspars Krištopans ar māsu Nikolu, Rīgas Domes pārstāvis Armands Krūze ar kundzi un meitu modeli Amandu, bijušā premjera Valda Birkava draudzene Marina Dianova, uzņēmēja Sveta Loeva, radio personība Natālija Olesika, plusizmēru modele Tatjana Mackēviča, modes dāma Liene Stūraine, modes dizainere Olga Krūze, virkne modes mīļotāju un blogeru.

Pavasarīgajos apavu veikala "Högl" atklāšanas svētkos viesiem tika ne tikai prezentēta jaunā pavasara - vasaras sezonas kolekcija, bet tika sniegti arī modes dizaineres un stilistes Sonitas Pāvuliņas ieteikumi, kā neapjukt sezonas tendenču un preču piedāvājumā un izvēlēties sev atbilstošākos apavus no jaunā klāsta. Turklāt padomus sniedza arī fizioterapeits, izstāstot pareizas apavu izvēles pamatprincipus.

Sievišķības svinēšanai tika izveidota īpaša make-up zona, kurā pasākuma laikā tika lutinātas šo svētku viešņas.

Vakara īpašais pārsteigums – šarmantā radio personība un TV dīva Maija Rozīte pirmoreiz demonstrēja savas diskžokeja prasmes, rūpējoties par lielisku mūziku un sievišķīgu gaisotni.

Vakara īpašais pārsteigums – šarmantā radio personība un TV dīva Maija Rozīte pirmoreiz demonstrēja savas diskžokeja prasmes. (Foto: Juris Rozenbergs)

Citi šobrīd lasa

Izcila diēta, kas patiks aknām 12
Nodzērās un nomira psihiatriskajā slimnīcā: Leonīda Brežņeva meitas Gaļinas spožums un posts
Jūrā pazudušā Aiga Audera meklēšanā īpašu uzmanību lūdz pievērst Salacgrīvas un Vitrupes piekrastēm
Skatīt visus komentārus

"Ей было всего 7 лет!": Девочка в Лимбажи умерла от удара качелями; мать винит самоуправление

"Дамы с дюн" Пугачева и Вайкуле в кокошнике дали совет "девушкам почтенного возраста"