Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Viņš domāja, ka trenējas: Niku Endziņu boksa ringā par viltus ziņu izplatīšanu pamatīgi pārmāca bokseris 475

Slavenības
23. februārī 14:11 2019. gada 23. februārī 14:11
Jauns.lv
Kamēr zināma daļa Latvijas sabiedrības tā vien nespēj sagaidīt boksa maču starp mūziķi Andri Kiviču un viltus ziņu "tēvu" Niku Endziņu, kas it kā notikšot 9. martā, Endziņš jau steidzis attīstīt savas iemaņas profesionālā boksa studijā.

Jāteic gan, treniņš, ko par tādu uzskatīja viltus ziņu “tēvs” pārvērtās gana rūgtā mācībā. Sociālajos tīklos nu klejo video, kurā redzama Endziņa “gatavošanās” cīņai ar Kiviču A.R. Sporta studijā. Bokseris un A.R. Sporta studijas izpilddirektors Kristaps Zutis ierādījis vēl nesen aizturētajam Endziņam, kas notiek, ja Latviju muļķo ar viltus ziņām. 

Jauns.lv jau ziņoja, ka nepatiesu ziņu izgatavošanā un publicēšanā savulaik apsūdzētais Niks Endziņš sociālās saziņas tīklā "Facebook"  ievietoja aicinājumu Kivičam tikties boksa ringā. Kad Andris nekādu atbildi nedeva, Endziņš savu vēstījumu atkārtoja. 

"Ja tu man nedosi atbildi dienas laikā, to blondo Lieni es savākšu sev," feisbukā draudēja Niks. "Viņa gulēs ar mani, viņa naktīs būs man blakus, mēs brauksim ceļojumos."
"Viss ir vienkārši - tev grūti iznākt ar mani paboksēties? Tev kauns no tā?" vaicā Endziņš.

Satrakojies, ka Nika uzrunā pieminēta Liene, Kivičs beidzot deva atbildi - viņš ir gatavs doties ringā ar Endziņu jeb reperi Neidu izvicināt dūres.

"Sveiks, Neid, es nekad mūžā nedomāju, ka es atbildēšu uz video kaut kādiem tirliņiem, kaut kādiem beztalantiem, pilnīgām nullēm, kas neko citu nespēj, kā vienkārši uztaisīt kaut kādus feikos ziņu portālus, kuros rakstīt, ka bojā gājuši bērni, bojā gājušas sievietes," tā Kivičs. 

Saistītās ziņas

"Kivičs būs asiņains, un es savākšu arī viņa Lieni" - lētas slavas kārais Endziņš sajūsmā par iespēju kauties ar mūziķi 156
Gaidāms grandiozs boksa mačs - Andris Kivičs kausies ar viltus ziņu "tēvu" Niku Endziņu 237
Ciniskais viltus ziņu "tēvs" Endziņš izlaists no cietuma 25

Citi šobrīd lasa

Dzīvo viens, necenšas veidot attiecības ar sievieti. Vai vientuļie vīrieši ir normāli? 127
“Bezvēsts.lv” skaidro, kāpēc pazudušo Jeļenu Riekstiņu neizdevās atrast uzreiz; šis esot labs laiks, lai meklētu arī Dāvi Pērkonu 8
26 gadus vecs miljonārs meklē sev palīgu, kurš kopā ar viņu ceļos pa pasauli 5
Skatīt visus komentārus

Дмитрия Борисова затравили из-за обвинений Юлии Началовой в алкоголизме

Видео последствий страшного ДТП. Фура с песком раздавила такси с пассажиром