Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Grupas "Raxtu Raxti" mūziķis Marts Kristiāns Kalniņš. (Foto: LETA)

"Raxtu raxti" dosies uz latviešu Dziesmu un deju svētkiem Kanādā 7

Izklaide
2019. gada 16. februārī 16:42 2019. gada 16. februārī 16:42
  Jauns.lv / LETA
XV Latviešu Dziesmu un deju svētkos Kanādā, kas Toronto norisināsies no 4.jūlija līdz 7.jūlijam, piedalīsies valsts akadēmiskais koris "Latvija" un folkloras grupa "Raxtu raxti", informē Latvijas Nacionālajā kultūras centrā.

Svētku pasākumi plānoti Trejsavienības Svētā Paula Apvienotajā baznīcā, koncertzālē "Koerner Hall", sporta centrā "Mattamy Event Centre" (zināms arī kā "Maple Leaf Gardens"), kā arī teātros "Bluma Apple" un "HartHouse".


Līdzās kora "Latvija" koncertam un ballēm kopā ar ansambli "Raxtu raxti" pasākuma programmā iekļauti arī garīgie koncerti, Līgo koncerts, tautas deju lieluzvedums, teātris "No saldenās pudeles", jauno deju skate, Kanādas operas orķestra koncerts, kabarē uzvedums un citas aktivitātes.

Tāpat svētku laikā norisināsies mākslas darbu izstāde, kurai iespējams pieteikt darbus līdz 22.martam, sūtot svētku mājaslapā pieejamo pieteikuma anketu uz e-pastu "dzsv2019artsubmissions@gmail.com".

Citi šobrīd lasa

Ārsti dalās ir trim retāk zināmām zarnu vēža pazīmēm, ko nedrīkst ignorēt
Bijusī "Playboy" modele vairs neuzdrošinās iziet no mājām — iemesls visnotaļ kutelīgs 1
"Titan" zemūdenes katastrofa: pirmo reizi iespējams noklausīties klaudzienus, kas lika cerēt uz komandas izdzīvošanu. VIDEO
Skatīt visus komentārus