Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes

FOTO: ar limuzīnu un sarkano paklāju Valmierā svin Ēķa jaunās komēdijas “Klases salidojums” pirmizrādi 26

Sarkanais paklājs
15. februārī 13:40 2019. gada 15. februārī 13:40
Jauns.lv
14. februāra vakarā Valmieras kinoteātrī “Gaisma” svinīgi tika prezentēta Andreja Ēķa jaunā spēlfilma “Klases salidojums”, ko noskatījās arī pašas komēdijas zvaigznes.

Pirmizrāde Valmierā norisinājās ar Rīgas prezentācijām raksturīgu spozmi – netrūka ne izritināta sarkanā paklāja, ne limuzīna un dzirkstošu dzērienu.

Kamēr filmas autors Andrejs Ēķis pirmizrādes viesiem sūtīja virtuālus sveicienus no Indijas, vakara vadīšanu uzņēmās divi no komēdijas galveno lomu atveidotājiem – Valmieras Drāmas teātra aktieris Imants Strads un Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis.

Komēdija, kurā lomās iejūtas pazīstami aktieri - Ainārs Ančevskis, Imants Strads, Elīna Vāne, Ieva Puķe, Mārtiņš Egliens, Mārtiņš Meiers -, kā arī mūziķis, grupas “Dzelzs vilks” solists Juris Kaukulis, humorpilnā gaisotnē apspēlē tā saucamo četrdesmitgadnieku krīzi.

Aktieris Ainārs Ančevskis iejūtas no dzīves noguruša ģimenes galvas, kurš nespēj pārdzīvot to, ka viņa dzīve ir kļuvusi par rutīnu, lomā. Juris Kaukulis atveido mežonīgu rokeri ar kaislīgām pielūdzējām katra koncerta aizkulisēs, kurš pats tomēr nespēj izveidot pilnvērtīgas attiecības. Savukārt trešo draugu, kuru attēlo Imants Strads, tikko ir pametusi sieva.

Viņu draudzība ir izturējusi laika pārbaudi, un 25 gadus pēc skolas absolvēšanas viņi saņem ielūgumu doties uz klases salidojumu. Viņu tikšanās - tās ir jaukas atmiņas, veču vēlme palīdzēt viens otram, bet galvenais – tā ir neprātīga ballīte, kur viņus gaida trakas lietas.

Citi šobrīd lasa

Aktrise Kristīne Krūze: "Uzskatu, ka bērniem nav jāvalkā vairākus simtus eiro vērts krekliņš"
Neuzmanība un bezrūpība laupa dzīvību 18 gadus vecai ukraiņu sporta zvaigznei 7
Šūmahera sieva beidzot atklāj, kāpēc neinformē sabiedrību par Mihaēla veselības stāvokli 6
Skatīt visus komentārus

"Он очень хотел детей, прям хоть сразу": первое интервью жены Виталия Калоева, который убил авиадиспетчера 

Эммануил и Ирина Виторган перестали скрывать лицо младшей дочери