Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Putnu balles" menedžere Anete Kalniņa un Valtera draudzene Kristīne. (Foto: Rojs Maizītis)

Valtera Frīdenberga draudzene iziet sabiedrībā ar meitenēm no "Putnu balles" 3

Slavenības
12. februārī 14:20 2019. gada 12. februārī 14:20
Jauns.lv
Pagājušajā nedēļā restorāna "Hercogs" atklāšanā Ādažos viesojās vairāki grupas "Putnu balle" dalībnieki. Kā zināms, šīs grupas sastāvā muzicēja arī pirms nepilniem četriem mēnešiem viņsaulē aizgājušais Valters Frīdenbergs. Un nu pēc ilgāka pārtraukuma sabiedrībā kopā ar "Putnu balli" izgājusi Valtera draudzene Kristīne Paegle.

Mūziķis un TV raidījumu vadītājs Valters Frīdenbergs mūžībā devās 2018. gada 17. oktobrī, zaudējis cīņu ar vēzi. Draudzene Kristīne kopā ar mīļoto bija un viņu atbalstīja līdz Valtera pēdējam dzīves mirklim.

Pēc Valtera aiziešanas mūžībā Kristīne saglabājusi labas attiecības ar viņa kolēģiem no "Putnu balles". Un, kā runā, tieši Kristīne uzņēmusies rūpes par Valtera pelnu izkaisīšanu. Frīdenbergs mūža nogalē ļoti vēlējies vēlreiz aizceļot uz Portugāli, taču slimības dēļ tas nav izdevies.

Saistītās ziņas

FOTO: cilvēku simti pēdējā gaitā pavada Valteru Frīdenbergu 17
Valtera Frīdenberga brālis: "Būtu pieticis ar diviem vārdiem, lai dvēselē būtu miers"
Valtera Frīdenberga līgava Kristīne viņa piemiņai publicē sirsnīgu foto

Tāpēc nolemts, ka tieši Portugālē viņa pelni tiks kaisīti okeānā, un tagad tiekot plānots, kad īsti tas varētu notikt, kad visa "Putnu balle" varētu savākties kopā, lai dotos šajā braucienā.

Nu kopā ar grupas dalībniekiem Kristīne paviesojusies arī Ādažos restorāna atklāšanas svinībās - viesu vidū bija gan viņa, gan "Putnu balles" dlībnieces Līva Kalniņa un Kristiāna Stirāne, gan grupas menedžere Anete Kalniņa.

Citi šobrīd lasa

FOTO: Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida maina savu stilu 81
Krists Kalniņš: "Latvijā ar cilvēkiem ir darīts viss, ieskaitot jostu savilkšanu. Mūsos ir gļēvulība, neuzņēmība un viensētnieka domāšana" 15
Atrasts vīrietis un meitene, kas redzami liktenīgajā fotogrāfijā pirms ugunsgrēka Parīzes Dievmātes katedrālē 4
Skatīt visus komentārus

Принцесса Евгения и королева Елизавета II раздали деньги подданным

Логово маньяка-расчленителя: раскрыты обстоятельства шокирующего убийства в Москве