Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
“Izstādes “Kā uz delnas” pamatideja ir godināt Latvijas mūziķus, parādīt tos ne tikai no skatuviskā, bet arī no cilvēciskā rakursa,” par savu mākslu teic Dukurs. (Foto: Publicitātes foto)

Mūziķis Dukurs sagleznojis Paulu, Liepiņu, Kauperu un citus mūziķus 3

Slavenības
11. februārī 16:49 2019. gada 11. februārī 16:49
Jauns.lv
Siguldā, Zaļās villas kvartālā atklāta savulaik TV šovā “Dziedošās ģimenes” iepazītā mūziķa Edija Dukura gleznu personālizstāde “Kā uz delnas”.

Ar gleznošanu kā vaļasprieku Edijs Dukurs aizraujas jau vairākus gadus, un nu savu veikumu – pazīstamu un atzītu mūziķu portretus viņš publikai atrāda otrajā personālizstādē. Kā atzīst Edijs, plašākai auditorijai parādīt savus mākslas darbus pērn viņu iedrošinājis dziedātājs Igo, īstajā vārdā Rodrigo Fomins, un pirmoreiz Dukura māksla izrādīta Jūrkalnes tautas namā, muzeju nakts ietvaros.

Uz otrās gleznu personālizstādes rīkošanu Ediju Dukuru uzaicinājusi māksliniece Solvita Balode, un nu viņa darbi apskatāmi Andra un Evas Strapcānu vadītajā Zaļās villas kvartālā. “Šī vieta ir pavisam jauna. Tajā ir gan izstāžu zāle, gan kafejnīca, kopdarbu telpas, vieta, kur savus darbus var parādīt dažādu mākslu meistari,” stāsta Edijs Dukurs.

“Izstādes “Kā uz delnas” pamatideja ir godināt Latvijas mūziķus, parādīt tos ne tikai no skatuviskā, bet arī no cilvēciskā rakursa,” par savu mākslu teic Dukurs, piebilstot, ka 29. Martā pulksten 18.00 viņa gleznas būs apskatāmas Talsu tautas namā pirms viņa dēla Mika Dukura akustiskā koncerta.

Citi šobrīd lasa

No radiatoriem, vecām riepām, slēpēm. Krēsli ir tik tuvi, ka teju vai piemērojas dvēselei
Atklāta intervija ar Akvelīnu Līvmani: "Man visas dienas ir laimīgās dienas!" 1
20 gadu vecās Sindijas nāve ir uz dienestu sirdsapziņas: slepkavu izlaida no cietuma un vairs nepieskatīja 9
Skatīt visus komentārus

"Меня расстроили слова Аллы Борисовны": Кудрявцева обескуражена критикой Пугачевой 1

Ольга Бузова встречается с 23-летним хоккеистом?