Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Madara Kiviča pirms kāzu gadadienas: "Laulību gredzenu iemetīšu kanālā pie Brīvības pieminekļa" 74

Slavenības
2019. gada 31. janvārī 06:06 2019. gada 31. janvārī 06:06
  Žurnāls "Kas Jauns"
Jau pavisam drīz – Visu mīlētāju dienā, 14. februārī, – Andris un Madara Kiviči būtu svinējuši savu kāzu septīto gadadienu. Tagad pāris plāno oficiālu šķiršanos, un Madara savu laulību gredzenu plāno izmest kanālā pie Brīvības pieminekļa.

Nu jau pagājis vairāk par diviem mēnešiem, kopš tapa zināms, ka mūziķis un partijas "KPV LV" 13. Saeimas deputāta kandidāts Andris Kivičs (40) izvēlējies veidot attiecības ar sabiedrības dāmu, mākslinieci, žurnālisti un trīs bērnu mammu Lieni Skulmi, pārceļoties uz dzīvi viņas ģimenē. Savukārt Madarai Kivičai (26) ar divām meitām, kuras dzimušas laulībā ar Andri, dzīve jāsāk no jauna. Taču viņa ir apņēmības pilna, uzskata, ka dzīve izdosies, un žurnālam "Kas Jauns" pastāstījusi par savām pārmaiņām ikdienā, atrasto auklītes darbu, nākotnes plāniem un to, vai ir jau gatava jaunām attiecībām.

Ar jauno dzīvi apradusi

„Ir pagājuši vairāk nekā divi mēneši, un, manuprāt, esmu ļoti apradusi ar jauno dzīvi – bez Andra. Tagad ar meitenēm dzīvoju citā ritmā. Raugoties atpakaļ, saprotu – bijām savas meitenes nedaudz izlutinājuši. Nu jānoliek kaut kādi rāmji, jānovelk lielākas un stingrākas robežas. Arī tādēļ, lai pasaudzētu pati sevi. Tagad saprotu, ka man nevienam nav jāpiekāpjas."

Meitenēm nākas akceptēt, ka mamma ir jāklausa un nebūs tā, kā agrāk, kad viņas bieži atļāvās man runāt pretī.

Viss bija pa īstam

„Uzskatu – attiecībās vislabāk būtu, ja cilvēks atklāti pateiktu, ka viņam pret otru vairs nav jūtu. Dzīvē notiek visādi, attiecībās arī. Problēma ir tā, ka ir cilvēki, kas par savām jūtām nerunā. Mums gan bija citādi, jo Andris teica, ka visu laiku runā par jūtām. Bet izrādās, arī viņš kaut ko ir noklusējis, jo pēc viņa teiktā izrādās, ka tā „plaisa” attiecībās bijusi tik ilga. Skaidrs, ka viņš ir kaut ko noklusējis."

Es netaisu no sevis svēto, nesaku, ka esmu bijusi perfekta. Arī es kļūdījos.

"Mēs abi esam kļūdījušies, ir bijuši skaļāki strīdi, bet tādi taču ir visiem. Mēs ar Andri nebijām ideāli, bet abi bijām jūtīgi, trauslām dvēselēm. Kad mani aizskar, es ilgi pārdzīvoju, Andrim ir tāpat. Mums bija stipras jūtas, un neviens negribējām viens otru sāpināt. Mēs netēlojām laimīgo pāri, mums viss bija pa īstam."

Žests atmiņai

"Tuvojas kāzu jubileja... Mūsu laulību gredzenu vairs nenēsāju. Gaidu pavasari, kad atkusīs ledus, tad to iemetīšu kanālā tajā vietā, kur bija mūzu kāzu ceremonija, pie Brīvības pieminekļa. Lai tad tas tur dzelmē arī paliek. Es simboliski vienatnē aiziešu turp, pārdomāšu visu, kā bija, jo tie taču manā dzīvē bija brīnišķīgi gadi..."

"Es noteikti nopirkšu sev jaunu gredzentiņu, jo man aksesuāri ļoti patīk. Zinu daudzus pārus, kas pēc šķiršanās gredzenus vai nu iemet Daugavā, vai kopīgi iet un atstāj vietā, kur iepazinušies vai precējušies. Tur nekā nosodāma nav, tas patiesībā ir jauks žests atmiņai par bijušajām attiecībām un laulību.”

Saistītās ziņas

Kiviča publiskajā mīlas sāgā nu iesaistās pat viņa mamma 16
Andris Kivičs atklāti par mīlu, aprēķinu un sabiedrības attieksmi: "Ir neomulīgi iet pa ielu" 230
Madara Kiviča pēc vīra sānsoļa: "Esmu Andri ar mašīnu vedusi pie viņa jaunās mīļotās. Vedu un smējos" 17

Par to, kā Madara raujas vairākos darbos, plāniem šķirt laulību un pielūdzējiem, vairāk lasiet Kivičas intervijā šīs nedēļas žurnālā "Kas Jauns"!

Citi šobrīd lasa

10 rupjākās kļūdas, ko pieļauj trauku mazgājamo mašīnu lietotāji 1
Zinātnieki atklājuši, kādas izskatās perfektas krūtis 1
"To varētu nosaukt pat par valstisku propagandu pret BMW!" Policijas video sadusmojis “BMW clubs Latvia” prezidenti 16
Skatīt visus komentārus

"Я поняла, что единственное неправильное решение - это молчать": Герцогиня Меган записала эмоциональное видеообращение

Часть плана: Выяснилось, зачем Петросян женился на Брухуновой