Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Mels Gibsons un Oksana Grigorjeva. Šīs attiecības beidzās pēc tam, kad Holivudas aktieris pamatīgi piekāvis savu krievu izcelsmes draudzeni. (Foto: Alex Berliner/BEI/REX/ Vida Press)

Slavenie kaušļi, kas palaiduši rokas pret savu tuvāko. Neuztraucieties, Andra Kiviča šajā sarakstā nav 27

Slavenības
11. janvārī 07:12 2019. gada 11. janvārī 07:12
Jauns.lv
Daudzi aizvien labi atceras aktrises Amberas Hērdas publiskotās fotogrāfijas ar nobrāzumiem un zilumiem, kuru pastrādāšanā viņa vainoja vīru Džoniju Depu. Publisku skandālu izraisīja arī Mels Gibsons, kurš bija fiziski ietekmējis sava astotā bērna māti krievu dziedātāju un pianisti Oksanu Grigorjevu. Taču viņi nav vienīgās slavenības, kas vainotas vardarbībā ģimenē.

Vardarbību ģimenē nosoda visā pasaulē. Par to, ka Holivudas zvaigzne Džonijs Deps it kā esot bijis vardarbīgs pret savu sievu aktrisi Amberu Hērdu, rakstīja daudz.

Tāpat plašu nosodījumu iemantoja aktieris Mels Gibsons par rokas pacelšanu pret sava bērna māti. Bieži vien veidojas priekšstats, ka vardarbība ģimenē notiek tikai sociāli zemākajos slāņos un ir raksturīga nelabvēlīgās ģimenēs, un šie Holivudas skandāli ir ārkārtīgs retums.

Iespējams, ka tas šokēs, taču vardarbībā ģimenē un rokas pacelšanā ir vainoti (un pat arestēti) pārsteidzoši daudzi slaveni ļaudis. Viņu vidū ir „Emmy” balvu saņēmēji, „Oskara” laureāti, slaveni sportisti un mūziķi.

0/12

Citi šobrīd lasa

Latviešu narkobarona ekskluzīvs stāsts par Ekvadoras briesmīgākajā cietumā pārdzīvoto 83
Ananasi, mērkaķi un izcila pludmale - tā tālajā Tanzānijā atpūšas Olga Rajecka un Aija Andrejeva 7
Bankas var pieprasīt atgriezt visus "Rīgas satiksmei" piešķirtos kredītus - kopumā ap 200 miljoniem eiro 43
Skatīt visus komentārus

Алла Пугачева появилась в церкви в странном головном уборе

Знаменитую американскую сироту нашли мертвой в псковском лесу