Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Princis Harijs un hercogiene Megana devušies slepenā Jaungada ceļojumā

Slavenības
2019. gada 4. janvārī 10:17 2019. gada 4. janvārī 10:17
  Jauns.lv
Kamēr vairums Jauno gadu sagaidīja. malkojot šampanieti un ar skūpstu vēlot viens otram laimīgu 2019. gadu, nav precīzas informācijas par to, kā gadu miju sagaidījusi britu karaliskā ģimene.

Runā, ka princis Viljams un hercogiene Ketrīna Jaungadu sagaidījuši vienkārši un gadu miju pavadījuši Anglijā, savukārt princis Harijs ar sievu Meganu esot devies noslēpumainā ceļojumā, par ko nevienu (lasi: plašsaziņas līdzekļus) nav informējis.

Portāla „The Daily Mail” rīcībā nonākusi informācija, ka pāris devies vienā no pēdējiem ārzemju ceļojumiem pirms dzemdībām, kas Meganai gaidāmas šā gada pavasarī.

Pērn Harijs un Megana jaungada brīvdienas esot pavadījuši Monako. Kāds no zinātājiem izdevumam norādījis, ka „Harijs un Megana bija kādā ļoti privātā un ļoti dārgā vietā. Montekarlo šajā gada laikā ir ballīšu centrs, runā, ka britu karaļnama pārstāvji no sirds izbaudījuši te savas brīvdienas. Par izklaidēm, iespējams, rūpējies princis Alberts, kurš ir labs Harija draugs”.

Nav zināms, vai arī 2018. gada nogali Harijs un Megana izvēlējušies pavadīt Monako. Tā, kā par privātajiem brīvdienu braucieniem pāris cenšas neko publiski neizpaust, iespējams to, kāds bijis viņu jaungada ceļojuma galamērķis, tik drīz neuzzināsim.

Citi šobrīd lasa

Pirms 30 gadiem uz salas Grieķijā pazuda mazs zēns. Policijai ir sava versija par notikušo, bet māte tai joprojām netic 1
Gribu dārzā uzcelt lapeni: vai nepieciešama saskaņošana? 1
Bez Covid-19 sertifikātu pārbaudes: plecu pie pleca ļaudis bauda mūziķu uzstāšanos "Avārijas brigāde" parkā 24
Pievienot komentāru

"Больше отдыхаете, чем работаете": фото семьи Преснякова из Греции вызвало недовольство в Сети

"Редко увидишь такую талию": 62-летняя жена Юдашкина удивила фигурой молодой девушки