Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Kā ietaupīt 90 miljonus? Atlaist Džoniju Depu 12

Slavenības
2019. gada 3. janvārī 16:16 2019. gada 3. janvārī 16:16
  Jauns.lv
Kinokompānija "Disney" sākusi plānot jauno "Karību jūras pirātu" sāgu un jau ietaupījusi 90 miljonus ASV dolāru, pavēstot, ka Džeka Sperova lomā vairs neredzēsim Holivudas zvaigzni Džoniju Depu.

"Disney" darbu pie jaunās - "Karību jūras pirātu" sāgas sestās filmas - scenārija uzticējusi Retam Rīzam un Polam Vernikam, kas sarakstījuši abas krietnu popularitāti ieguvušā komiksu ekranizējuma "Dedpūls" daļas.

Jau oktobrī paklīda runas, ka jaunajā "Karību jūras pirātu" filmā galvenā vērība būs kādai zobenu vicinošai dāmai, taču tad vēl nebija skaidrs, vai Džonijs Deps atkal parādīsies Džeka Sperova tēlā uz lielajiem ekrāniem. Nu kļuvis zināms, ka tomēr nē.

2017. gada filma "Karību jūras pirāti: Salazara atriebība" kases ieņēmumos sapelnīja teju 800 miljonus ASV dolāru. Protams, filma, kas izmaksāja 230 miljonus, peļņu tās veidotājiem atnesa krietnu, taču bija plānots, ka ieņēmumi varētu pārsniegt viena miljarda dolāru robežu. Arī kritiķi, kas līdz šim pret "Karību jūras pirātu" filmām attiecās itin cienīgi, "Salazara atriebību" metās nolīdzināt līdz ar zemi.

Nu "Disney" nolēmuši nopietni pieiet jaunākās filmas tapšanai, tāpēc noalgojuši scenāristus Retu un Polu, bet šķīrušies no Džonija Depa. Stāsta, ka "Salazara atriebības" likstās - tika kavēta filmēšanās, mainīts scenārijs - pie vainas bijis arī Deps. Un nav palīdzējusi arī beidzamo gadu "sliktā" publicitāte - aktiera skandalozā šķiršanās no sievas Amberas Hērdas un daudzās foto, kurās Deps redzams, pārmēru augstu novērtējis savu izturību pret alkoholu.

Protams, daļu no ietaupītajiem 90 miljoniem, ko algā esot saņēmis Deps, "Disney" nāksies iztērēt, nolīgstot jaunu galveno varoni. Un, kā mēļo, Redas lomai visnopietnāk tiekot apspriestas Dženiferas Lorensas un Emmas Stounas kandidatūras. Fanu aptaujās internetā gan itin pārliecinoši uzvar jaunā zvaigzne Deizija Ridlija.

Citi šobrīd lasa

Vai kaķi patiešām ir nedraudzīgi? 5
“Zem formas tērpa slēpjas mīlulis," tā iepriekš domāja policista, kurš vainojams afroamerikāņa nāvē, sieva. Tagad iesniegusi šķiršanos 15
Alla Pugačova staro un pozē Galkinam. Viņš komentē: "Laba" 17
Skatīt visus komentārus

Анастасия Волочкова сделала свой самый откровенный шпагат

"Мы разбиты. Сломаны. Выпотрошены": 3-летняя дочь звезды Instagram умерла от рака за шесть недель