foto: Publicitātes
Ielūkojies - jaunās pašmāju ģimenes filmas „Vecā dārza noslēpums” treileris
Kadrs no filmas.
Kino
2018. gada 21. decembris, 12:20

Ielūkojies - jaunās pašmāju ģimenes filmas „Vecā dārza noslēpums” treileris

Jauns.lv

Filmu studija "F.O.R.M.A." publiskojusi jaunās ģimenes spēlfilmas „Vecā dārza noslēpums” reklāmas video jeb treileri.

foto: Publicitātes
Kadrs no filmas.

Režisoru Olafa Okonova un Gunitas Grošas aizraujošo spēlfimu kinoteātros sāks izrādīt no 25.janvāra. „Vecā dārza noslēpums” ir piedzīvojumu stāsts visai ģimenei, kurā iesaistītas jaunās tehnoloģijas, ceptas sliekas, īsti ķirbji, dzīvi zirnekļi, spoks un citi notikumu dalībnieki un liecinieki.

Kad skolas bērni Santa, Kaspars, Nils un Keita izraugās bijušā VEF inženiera, pensionāra Armanda veco dārzu ar sagrabējušo busiņu kā izcilu vietu, kur spēlēties, viņi vēl nezina par noslēpumu, kas ieinteresējis izmanīgo un naudaskāro uzņēmēju Kārli. Turklāt, ak, šausmas, viltniekam ir ūsas!

foto: Publicitātes
Kadrs no filmas.

Drīz vien savērpjas dažādi notikumi, un skolas bērniem nākas gan iepazīt divus ne visai apķērīgus ļaundarus, gan arī sadraudzēties ar Armandu un iesaistīties dārza teritorijas aizstāvēšanā un glābšanā. Galu galā atklājas arī noslēpums...

Bērnu lomās ar prieku iejutās Roze Baumane, Niks Rapšs, Emīls Pohorželskis un Emīlija Jakubāne. Pieaugušo lomas atveido aktieri Agris Māsēns, Lauris Subatnieks, Imants Strads, Armands Berģis, Inga Alsiņa-Lasmane un Gatis Gāga.

foto: Publicitātes
Kadrs no filmas.

Filmas galvenais operators ir Mārtiņš Jurevics, operators Ivo Skanstiņš, māksliniece Kristīne Lasmane, montāžas režisore Sandra Alksne, skaņu režisors Jevgenijs Svjatovs, komponisti Andris un Reinis Sējāni, kostīmu māksliniece Berta Vilipsone, grima māksliniece Agita Ilješāne,  ražošanas vadītāja Daiga Līcīte un producents Gatis Upmalis. „Vecā dārza noslēpuma” scenārija autors ir igaunis Mihkels Ulmans – viens no profesionālākajiem un atzītākajiem bērnu un ģimenes filmu scenāriju autoriem Igaunijā.

Studija "F.O.R.M.A." ir producējusi tādas spēlfilmas kā „Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” (2017, režisors V.Brasla, no filmu programmas „Latvijas filmas Latvijas simtgadei”), „Džimlai Rūdi rallallā” (2014, režisori M.Putniņš, J.Cimmermanis), „Mazie laupītāji” (2009, režisors A.Zvirbulis), „Ūdensbumba resnajam runcim”(2004, režisors V.Brasla) un citas.