Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Mārtiņš Ziders

FOTO: Šlesers, Krištopans, Domburs un citi ietekmīgi ļaudis pulcējas Jūlija Krūmiņa 75. jubilejas svinībās 206

Izklaide
2018. gada 16. decembrī 09:33 2018. gada 16. decembrī 09:33
Jauns.lv
15. decembra vakarā ar grandiozu balli un prominentiem viesiem Rīgas Latviešu biedrības Lielajā zālē 75.jubileju atzīmēja skandalozais uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš.

Jūlijam Krūmiņam - 75! (Foto: Mārtiņš Ziders)

"Tā kā liktens man lēmis pirms 75 gadiem pēc senču kalendāra piedzimt ziemas saulgriežu mēnesī, mīļi lūdzu būt kopā ar mani jubilejas vakarā un kino filmas "Iļğuciema pašpuika" izrādīšanā," ielūgdams viesus, vēstījis gaviļnieks.

Viņa sveicēju lokā bija ne tikai kuplā radu saime, bet arī ietekmīgi un ievērojami draugi - ekspremjers Vilis Krištopans, bijušais politiķis Ainārs Šlesers, uzņēmēja Irēna Pulkinena, žurnālists Jānis Domburs, arhibīskaps Jānis Vanags, dzejnieks Jānis Peters, Latvijas gāzes padomes priekšsēdētāja vietnieks Juris Savickis, Latvijas Darba devēju konfederācijas prezidents Vitālijs Gavrilovs un daudzi daudzi sabiedrībā zināmi ļaudis.

Svinētājus Jūlijs Krūmiņš mudināja nākt pie viņa bez ziediem, to vietā par puķēm ietaupīto naudu (vai vairāk, pēc katra paša vēlēšanās un iespējām) veltīt Latvijas Bērnu fondam dāvanu kastītē, kas izlikta svinību norises vietā.

Citi šobrīd lasa

Žoržs Siksna nāk klajā ar satriecošu vēsti 8
"Jūsu meita mirst" - ģimene no Kvīnslendas dalās stāstā, kā brīvdienas Taizemē pārvērtās lielākajā murgā, kāds jebkad piedzīvots 30
Salaspils pusē uz dzelzceļa pārbrauktuves sadūries vilciens un vieglā automašīna 19
Skatīt visus komentārus

«Никто не женится на актрисах»: дедушка принц Филипп отговаривал Гарри от брака с Меган 1

"Какой-то цирк с насилием": Филипп Киркоров, заставляющий плачущую дочь есть мидии, разгневал подписчиков