Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Raivis Vidzis kā vienmēr atraktīvs. "Tik daudz zvaigžņu! Tādu selfiju nedrīkst palais garām!" izaucās bijušais spēkavīrs, nofotografējoties ar TV3 šovu "Dejo ar zvaigzni", "Koru kari", "Izklausies redzēts" kādreizējiem dalībniekiem.. (Foto: Juris Rozenbergs)

Reiniks, Vidzis, Viola Abramova un citi. Šovu zvaigznes satiekas pēc desmit gadiem

Slavenības
2018. gada 28. novembrī 11:12 2018. gada 28. novembrī 11:12
Lai ierakstītu TV3 Jaungada šova „Prieks kopā būt!” kopdziesmu „Prieks kopā būt”, grupas „Vintāža” studijā Mārupē pulcējas daudzi TV3 veidoto šovu dalībnieki un vadītāji. Viņu atkalsatikšanās bija jautra un atraktīva, un tik daudz zvaigznes vienkopus šī studija nebija pieredzējusi.

Šo dziesmu „Prieks kopā būt” pirms desmit gadiem iedziedāja TV3 darbinieki, savukārt tagad, noslēdzot TV3 20. jubilejas gadu, to iedziedāja TV šovu “Koru kari”,  “Dejo ar zvaigzni”, “Izklausies redzēts” dalībnieki, tostarp dziedātājs un aktieris Lauris Reiniks, raidījumu vadītājs, aktieris un bijušais spēkavīrs Raivis Vidzis, dejotāja Viola Abramova-Mailīte, aktieris Rihards Lepers, dziedātājas Liene Šomase, Olga Rajecka, Ieva Akurātere, Samanta Tīna, operdziedātājs Miervaldis Jenčs, dziedātāji Atis Auzāns, Žoržs Siksna, aktieris un mūziķis Varis Vētra un citi.

Citi šobrīd lasa

Kuru augu aromāti atbaida odus
Pasauli satriec jauni migrantu foto: tēvs un viņa divgadīgā meita noslīkuši, cenšoties iekļūt ASV 14
Mirstošas 93 gadus vecas britu sievietes pēdējā vēlēšanās izsauc izbrīnu sociālajos tīklos 3
Pievienot komentāru

Герцогиня Кэтрин приняла от Елизаветы II должность, которую королева занимала 67 лет

Мать Агаты Муцениеце запрещает ей рожать Павлу Прилучному третьего ребенка