Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Imants un Dina laulībā nodzīvojuši 32 gadus. (Foto: Mārtiņš Ziders)

"Viegli nav" - Imanta Parādnieka sieva Dina par ģimeni un attiecībām

Slavenības
2018. gada 22. novembrī 06:02 2018. gada 22. novembrī 06:02
Jauns.lv
Teju, teju pasaulē nāks Nacionālās apvienības priekšsēdētāja vietnieka Imanta Parādnieka septītā atvase, kā māte ir par politiķi 18 gadus jaunākā Lita Trakina. Sieviete ir 32 gadus veca – tieši tikpat, cik Imants nodzīvojis laulībā ar sievu Dinu. "Viegli nav," žurnālam "Kas Jauns" atzinusies Dina.

Kā raksta žurnāls, Latvijas simtgades jubilejas noskaņās gaidītais Imanta bērns, ko gada izskaņā pasaulē laidīs viņa otra mīļotā sieviete, Parādnieku ģimenē tiek uzņemts ar divējādām izjūtām – Imants ir priecīgs, bet Dina... Viņa samierinās un vismaz pagaidām ar šķiršanās dokumentiem uz tiesu vai pie notāra skriet negrasās. „Ģimene ir svarīgākais,” saka Dina.

Saistītās ziņas

Parādnieks pārdzīvo neievēlēšanu Saeimā un pošas vērsties policijā pret Jurašu 196
Deputāts Parādnieks uz svētkiem ved nevis sievu, bet mīļāko 203
Parādnieks vēlas, lai pensija būtu atkarīga no bērnu skaita 141

No sievas Dinas Imantam ir četri bērni – Hārdijs, Anete, Imants un Rihards, bet no kādreizējās mīļākās Janas, ko Imants mēdza pat publiski dēvēt par savu otro sievu un kas slavena kļuva 2010. gadā, kad Parādnieks iesaistījās politikā, viņam ir dēls Helvis.

Politiķa un viņa tagadējās ārlaulības draudzenes Litas Trakinas dēls Reinards pasaulē nāca 2016. gada oktobrī, bet jau decembrī viņi kļūs par vecākiem vēl vienam kopīgam bērnam.

Vecākie bērni Imantam Parādniekam un viņa likumīgajai sievai Dinai ir sarūpējuši jau vairākus mazbērnus, kam vectētiņa Imanta divgadīgais dēls Reinards faktiski sanāk onkulis.

Šīs nedēļas žurnālā "Kas Jauns" varat lasīt sarunu ar Parādnieku pāri - par to, kāds noskaņojums valda viņu attiecībās un ko par vīra ārpusģimenes attiecībām un tajās dzimušajiem un vēl gaidāmajiem bērniem domā Dina.

Citi šobrīd lasa

Bijušais Ziemeļkorejas diplomāts atklāti stāsta par Kima Čenuna paranoju 5
30 000 dolāru par dzemdībām – jutīsies pārsteigts, cik cilvēki maksā par veselības aprūpi ASV 8
32 gadus vecas māmiņas stāsts: "Satiku savu sapņu vīrieti, taču meita tagad mani neieredz"

СМИ: Валдис Пельш прооперирован и находится в реанимации

Похудевшая Алла Пугачева с ярким макияжем вызвала бурные эмоции поклонников