Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Virtuālajā vidē dziedātājas ievietotais foto pielīdzināts mākslas darbos populārajam sižetam "Madonna ar bērnu". (Foto: Instagram)

FOTO, kas saviļņojis Latviju: tā dziedātāja Ginta Krievkalna "Lāčplēša" aizkulisēs auklē meitu 7

Slavenības
2018. gada 11. novembrī 16:02 2018. gada 11. novembrī 16:02
  Inta Mengiša | Jauns.lv
Dziedātāja Ginta Krievkalna, kura muzikālajā koncertuzvedumā "Lāčplēsis" iejutās Laimdotas tēlā, paguva kā mirdzēt uz skatuves, tā aizkulisēs parūpēties par savu pusgadu veco meitiņu Zelmu.

Dziedātāja Ginta Krievkalna, kas pirms astoņiem gadiem apprecējās ar komponistu Kristapu Krievkalnu, ir divu meitu māmiņa. Vecākajai meitai Kristīnei 18. decembrī būs jau pieci gadiņi, savukārt pastarīte Zelma, kurai vārds dots par godu tēta Kristapa vecmāmiņai, pasaulē nāca šā gada 12. aprīlī.

8. novembrī, kad visas dienas garumā "Arēnā Rīga" norisinājās ģenerālmēģinājums un pirmizrāde uzvedumam "Lāčplēsis", mazajai Zelmai vēl pat nebija apritējuši septiņi mēneši, un nenoliedzami māmiņas tuvums viņai aizvien ir ļoti nepieciešams.

Dažbrīd aizkulisēs dziedātāja bija redzama, stumjot un šūpojot ratiņus. (Foto: Publicitātes)

Tāpēc Ginta atvasi lika ratiņos un ņēma līdzi uz darbu. Dažbrīd aizkulisēs dziedātāja bija redzama stumjot un šūpojot ratiņus, taču citubrīd, starp grimēšanos, pošanos un dziesmu vārdu atkārtošanu, nēsāja Zelmiņu uz rokām.

Virtuālajā vidē Ginta Krievkalna vispārēju sajūsmu izpelnījās, sociālajā tīklā "Instagram" ievietojot fotogrāfiju, kurā viņa redzama "Lāčplēša" aizkulisēs ar saldi dusošo meitiņu klēpī.

Daudzi paziņas un sekotājas Gintu paslavēja par drosmi, publiskojot tik patiesu un neizskaistinātu mirkli iz savas dzīves, savukārt citas mūziķi pat pielīdzināja mākslas darbos populārajam sižetam "Madonna ar bērnu".

Citi šobrīd lasa

Kā katastrofu filmā: milzīga smilšu vētra aprij Ķīnas provinci
Bez Covid-19 sertifikātu pārbaudes: plecu pie pleca ļaudis bauda mūziķu uzstāšanos "Avārijas brigāde" parkā 21
Iedzīvotājs Latvijā pieprasījis kompensēt vakcīnas pret Covid-19 radītās blaknes 3
Skatīt visus komentārus

"Больше отдыхаете, чем работаете": фото семьи Преснякова из Греции вызвало недовольство в Сети

"Редко увидишь такую талию": 62-летняя жена Юдашкина удивила фигурой молодой девушки