Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes

Nikolajs Puzikovs, meitenes un motocikli - "dziedošais policists" Kiprā sacer jaunu hitu 8

Mūzika
2018. gada 8. novembrī 16:16 2018. gada 8. novembrī 16:16
Jauns.lv
"Dziedošais policists" Nikolajs Puzikovs jau sen vēlējies sadarboties ar producentu un dziesmu autoru Rassell. Beidzot tāda iespēja radusies un kopīgi tapusi dziesma “Man vajag tādu kā tevi”, kuras mūzikas autors ir Rassell, bet vārdus rakstījis pats Nikolajs.

Kā uzskata Puzikovs - Rassel, īstajā vārdā Ruslans Kuksinovičs, esot viens no talantīgākajiem producentiem Latvijā.

“Ideja dziesmai radās jau gada sākumā, saņemot demo versiju no Rassell,” stāsta Nikolajs, “biju pozitīvi pārsteigts par Rassell melodiskās līnijas izvēli,  kuras pamatā bija POP, R&B un vieglas deju mūzikas kombinācija."

"Joprojām strādāju policijā, un dziesmas vārdus sarakstīju atvaļinājuma laikā Kiprā," atklāj Nikolajs. "Ceļojums man deva iedvesmu un labas atmiņas, līdz ar to uzrakstīt tekstu man bija mazliet vieglāk nekā atrodoties Latvijā. Tas nav viegls darbs, atrast pareizos vārdus. Pirms dziesmu nododu saviem klausītājiem un atbalstītājiem, vēlējos saņemt ekspertu viedokļus, un vairākums atzina, ka šādas stila dziesmas manā repertuārā nav un ir laiks pamēģināt kaut ko jaunu.”

Par dziesmas video tapšanu Nikolajs komentē: “Esmu ļoti apmierināts ar darba rezultātu. Dziesmas video vēlējos atspoguļot braucienu ar motociklu. Videoklipā tika filmēti vairāki "Harley-Davidson" motociklu modeļi un ne tikai. Jāsaka paldies manam draugam Paulam, kurš palīdzēja to visu noorganizēt, kā arī paldies Kasparam Dvinskim, kurš ļoti aktīvi iesaistījās filmēšanas procesā. Un paldies visiem maniem draugiem. Tā bija viena no labākajām ballītēm.”

Citi šobrīd lasa

Igaunijā saņemta pirmā atļauja eitanāzijai: no dzīves atteikusies skolotāja, četru bērnu māte 5
Gripa pamatīgi iebiedējusi Latvijas iedzīvotājus: vakcīnas vairs nav pieejamas teju nekur 54
VIDEO: Jūlijs Krūmiņš uz tiesu ierodas "noskūtiem" matiem un plastmasas rokudzelžos 55
Skatīt visus komentārus

Шокирующее видео: лифт раздавил выходившего юношу

"Все у нас было!": Басков рассказал подробности романа с Волочковой