Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Dziedātājas Katrīnas Gupalo jaunajā video - Holivudas zvaigzne Maikls Duglass 2

Mūzika
2018. gada 10. oktobrī 11:47 2018. gada 10. oktobrī 11:47
  Jauns.lv
Dziesmai «No Wine» no "Katrīnas Gupalo & the Black Birds" debijas albuma «Gentle & Done» mākslinieks Jānis Romanovskis Ņujorkā radījis dinamisku video klipu, kurā redzams Holivudas aktieris Maikls Duglass.

Dziesmas klips stāsta par pirmo satikšanos ar mūzikas un mākslas meku Ņujorku, kurā viss ir iespējams. Arī tikšanās ar slaveno Holivudas aktieri Maiklu Duglasu īsi pirms pusnakts «Grand Central» stacijā. Tas ir stāsts par galvu reibinošām sajūtām, pirmo reizi nokļūstot Ņujorkas straujajos ritmos, spožajās gaismās un neapturamajā pilsētas skrējienā.

Mākslinieks Jānis Romanovskis, radot mūzikas video, iedvesmojies no Mika Džegera un Martina Skorsēzes TV kopdarba «Vinyl». Lēno un ātro kadru tempu mija rada noreibuma ekstāzi. Miljons sejas un iespaidi ievelk vienā apziņas haosā. Dokumentāla mirkļa fiksācija realizējas muzikāli piepildītā vizualizētajā kadrējumā. «Gandrīz katrā klipa brīdī var nospiest pauzi un apskatīt kādu Ņujorkas ainiņu vai kolorītu personāžu,» tā par savu darbu stāsta Jānis Romanovskis.

Foto: Ekrānuzņēmums

«Ņujorka — tā ir sajūta, tā ir māksla, tā ir iespēja, tas ir brīnums. Dziesmā «No Wine» Ņujorka ir atspēriena punkts radošajam lidojumam: Nākamā pietura ir mana, bez fonogrammas un bez vīna, es izstāstīšu jums visu, visus sapņus vienā elpas vilcienā,» nosaka Katrīna Gupalo.

Citi šobrīd lasa

Kāpēc Lukašenko nežēlastībā krita Baltkrievijas vēstnieks Latvijā Markovičs? 6
Lietuvā atrastas neredzētas formas baravikas. Brīnās arī mikologs 1
FOTO: svinīgā ceremonijā apbalvoti cilvēki, kuriem var uzticēties - aizvadītā gada izcilākie mediķi
Skatīt visus komentārus

"Господи, это же невозможное счастье!": Галкин и Пугачева поздравили детей с 7-летием

«Мы просто Меган и Гарри»: мятежные супруги отказались от королевских титулов