Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Supermena lomai nāksies meklēt jaunu aktieri
henrijs Kevils Supermena lomā iejutās trijās filmās. (Foto: AP/Scanpix)

Supermena lomai nāksies meklēt jaunu aktieri 6

Kino
2018. gada 13. septembrī 10:36 2018. gada 13. septembrī 10:36
  Jauns.lv
Šķiet, ka anglim Henrijam Kevilam (35) vairs nesanāks iejusties Supermena ādā - kinostudija "Warner Bros." ar viņa aģentu nespējot vienoties par jauna līguma nosacījumiem un nopietni apsverot cita aktiera piesaisti.

Henrijs Kevils Supermena tērpu pirmoreiz mugurā vilka 2013. gada filmā "Man of Steel" ("Tērauda vīrs"), tad 2016. gadā bija redzams "Batman v Superman: Dawn of Justice" ("Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma"), bet pērn - "Justice League" ("Taisnības līga").

Nu "Warner" vēlējusies Kevilu pierunāt epizodiskā lomā nofilmēties jaunajā supervaroņu filmā "Shazam!", taču sarunas ar aktiera aģentu bijušas neveiksmīgas. Un tas nozīmējot - durvis uz nākamajām filmām ar Supermena dalību Kevilam esot slēgtas.

Henrijam Kevilam durvis uz dalību nākamajās Supermena filmās jau slēgtas. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

"Warner" plānos gan arī neesot tuvāko gadu laikā radīt kādu Supermena franšīzes filmu. "Supermens ir kā Džeimss Bonds, paiet kāds laiks, un jālūkojas pēc jauna aktiera," Ziemeļamerikas mediji citē kādu avotu kinostudijā. Tāpat, piemēram, jaunākajā filmā par Betmenu gaavenā loma vairs nav Benam Aflekam, kas šo varoni atveidojis trīsreiz.

Kadrs no filmas "Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma" - Supermens (Henrijs Kevils), Brīnumsieviete (Gela Gedota) un Betmens (Bens Afleks). (Foto: AP/Scanpix)

"Mums ir lieliskas attiecības ar Henriju Kevilu, un mēs ļoti viņu respektējam," teikts oficiālajā "Warner Bros." paziņojumā. "Jāpiebilst, ka mēs neesam pieņēmuši nekādus lēmumus attiecībā uz jelkādām topošām Supermena filmām."

Citi šobrīd lasa

Meitenīte filmēja mājasdarbu, bet par video zvaigzni kļuva viņas tētis un brāļi 1
Noriļskā snieg jau gandrīz nedēļu, iedzīvotāji kupenās nevar atrast savas automašīnas
"Tas visiem būs traki!" Skolotāju pārstāvji raizējas, kas būs, ja nākamnedēļ sāksies brīvlaiks 6
Skatīt visus komentārus

Ефремову предложили освоить новую профессию в колонии

Герцогине Кэтрин и принцу Уильяму предстоит принять непростое решение.