Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Džūlija Vanga. (Foto: Facebook)

"Neesmu ne gaišreģe, ne mags. Man lika tēlot" - rīdziniece Džūlija Vanga par TV "Ekstrasensu cīņām" 70

TV
23. jūnijā 23:06 2018. gada 23. jūnijā 23:06
Jauns.lv
Krievijas TV šova "Ekstrasensu cīņas" 15.sezonas uzvarētāja, rīdziniece Džūlija Vanga atver acis visiem šī šova faniem - tas ir farss, izdomājums, šovs. Tiesa, no uzceltās slavas fona viņa pati joprojām barojas un ir cilvēku uzmanības lokā.

Džūlija Vanga saviem piekritējiem izplatījusi paziņojumu, ka nav ne mags, ne burvis, ne gaišreģis. Viņas tēlu šova "Ekstrasensu cīņas" vajadzībām radījuši televīzijas producenti, atsaucoties uz Krievijas medijiem, vēsta portāls Otkrito.lv. Kā zināms, Džūlija Vanga tika pasludināta par uzvarētāju šova 15.sezonā. Jaunā sieviete nāk no Rīgas.

Liktenīgās vampīrsievietes tēlu Džūlija tagad nomainījusi uz vīrietim pietuvinātu. (Foto: Facebook)

Nesen viņa stipri mainījusi tēlu, kļūstot stipri maskulīna. Pirms tam - šova laikā - Vangu skatītāji zināja kā teju vai biedējoša paskata vampīrsievieti, izteiktu melnās maģijas iemiesojumu, velnišķīgi seksapilu un biedējošu. Tagad Vanga atklājusi, ka šāds tēls ticis paģērēts no šova producentiem, jo tieši tādu auditorija iedomājoties spējīgu magu un burvi. Tas viss bijis šova veidotāju darbs. "Viss, ko jums mediji kā lopiem pamet paēst, jūs kā lopi apēdat. Jūs visu gremojāt. Īsto mani neviens tā arī neatpazina," paudusi Vanga saviem tūkstošiem sekotāju sociālajā tīklā "Instagram".

Foto: Facebook

To, ka Džūlija Vanga nav ne mags, ne dziednieks, ne burve, ne zīlniece, ne pareģe, apliecinājis arī šova "Ekstrasensu cīņas" menedžeris, vienlaikus viņš noliedz, ka šovs būtu pilnībā iestudēts. Šova producenti ļoti izvairās no jautājuma, vai sezonas uzvarētāja Džūlija ir ekstrasenss. Pati Vanga publiski paudusi, ka redzot ko vairāk nekā citi parastie cilvēki spēj saredzēt, taču noliedz, ka būtu mags vai ekstrasenss.

Citi šobrīd lasa

Daudz basketbola un daudz sieviešu: leģendārajam Kasparam Kambalam aprit 40
Jāpērk jauni ziemas zābaki. 6 ieteikumi, kā "neiegrābties" sliktā precē 17
Majors skaidro, kāpēc izlemts saīsināt "Positivus" festivāla garumu 18
Skatīt visus komentārus

Ищут человека, готового на год отказаться от смартфона за 100 000 долларов 1

Голая правда: абсолютно обнаженная Виталина Цымбалюк-Романовская появилась в эфире шоу Малахова 1