Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jenny May pirmo reizi mūžā baro teliņu un pa laukiem "gāzē" ar traktoru
Dziedātāja pirmo reizi baroja teļu. (Foto: Publicitātes)

Jenny May pirmo reizi mūžā baro teliņu un pa laukiem "gāzē" ar traktoru 3

TV
2018. gada 3. maijā 08:46 2018. gada 3. maijā 08:46
  Kasjauns.lv
Dziedātāja Jenny May, īstajā vārdā Maija Stuģe, ar prieku un nelielu satraukumu trīs dienas pavadīja saimniecībā Ventspils pusē. Šova “Mammu, brauc mājās!” ietvaros viņai bija jāpalīdz ģimenei sakārtot attiecības un jāpiedalās sīku ikdienas darbu veikšanā.

„Šo uzdevumu pieņēmu kā pārbaudījumu, izkāpu no savas komforta zonas un devos uz laukiem pie ļoti jaukiem cilvēkiem. Sākumā bažījos, kā tikšu galā ar viņu ģimenes problēmām un vai vispār manī kāds klausīsies. Bet uzskatu, ka ar ģimeni man paveicās, jo viņi mani pieņēma un ātri atradām kopīgu valodu,” par piedzīvoto žurnālam “Kas Jauns” stāsta dziedātāja.

Lai arī Jenny May bērnībā ir dzīvojusi laukos, viņai šī bija pirmā reize lopu kopšanā. „Nonācu kārtīgos laukos, kur ir govis un teļi. Man kā rīdziniecei viss bija ekskluzīvs, jo nekad iepriekš pie govīm neko nebiju darījusi. Šovā baroju teliņus un govis dzirdīju ar ūdeni. Biju priecīga atiet no pilsētas ritma,” atceras viņa.

Pārējie darbi, kas bija jāveic saimniecībā, bija tādi, ko viņa pati dara savās mājās, – logu mazgāšana un mājas kārtošana. „Vēl malku sen nebiju krāmējusi grēdās un braukusi ar traktoru. Jāteic, ka lauki ir sava veida eksotika. Darbus darīju ar prieku,” saka dziedātāja. Vismīļākais lauku darbs no bērnības viņai ir ravēšana. Ja pašu sētā nebija ko ravēt, viņa gājusi līdzi kaimiņam uz dārzu.

Vēl no piedzīvotā dziedātājai spilgtā atmiņā ir saimnieka dzīvesstāsts. „Klausījos, ko viņš man stāstīja par savu dzīvi, un brīnījos. Stāsti ir interesantāki nekā Holivudas zvaigznēm, tādi, kurus pat sapņos neesmu redzējusi. Piemēram, par vistu zagšanu vai pavadīto laiku cietumā,” aizdomājas dziedātāja.

Jenny May laukos jauki pavadīja laiku. (Foto: Publicitātes)

Viņa sajuta arī ģimenes pretimnākšanu visā, ko darīja. Ģimenes locekļi arī fotografējās ar pazīstamo dziedātāju un sūtīja bildes un video saviem draugiem. „Tur dzirdētais un redzētais man bieži lika pasmaidīt, bet viņi savukārt smaidīja par mani, manu runas veidu,” nosaka Jenny May.

Citi šobrīd lasa

Astronoms Ilgmārs Eglītis par to, vai citplanētieši mūs vēro: "Roku uz sirds liekot, nevaru apgalvot, ka tur nekā nav"
Amatnieku maskas nedrīkst uzdot par līdzekli pret Covid-19 9
Maradonas nāvē jau konstatētas savādības: Argentīnas prokurori sākuši izmeklēšanu
Skatīt visus komentārus

Ребенок на спор проглотил магниты — врачи Детской больницы все еще борются за его жизнь

"Зачем так делать?": потерявшие корпоративы звезды возмущены "отменой" Нового года