Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Eva Longorija tikusi pie zvaigznes Holivudas Slavas alejā (Foto: CHINE NOUVELLE/SIPA)

Bīstamā mājsaimniece Longorija atrāda grūtnieces vēderiņu 4

Slavenības
17. aprīlī 17:05 2018. gada 17. aprīlī 17:05
Kasjauns.lv
Seriāla “Bīstamās mājsaimnieces” aktrise Eva Longorija (43) tikusi pie zvaigznes Holivudas Slavas alejā – pirmdien viņa Losandželosā piedalījās svinīgajā atklāšanā, atrādot savu grūtnieces vēderiņu.

Longorija filmējas kopš 2000.gada, kad epizodiskā lomiņā debitēja slavenajā seriālā “Beverlihilza 90210”. Slavu viņa guvusi ar Gabrielas lomu seriālā “Bīstamās mājsaimnieces”, par to saņēmusi arī “Zelta globusu”. Eva bijusi arī vairāku reklāmas kampaņu seja, ne reizi vien dažādās aptaujās atzīta par skaistāko sievieti Holivudā.

Nu 43 gadu vecumā Longorija beidzot gatavojas kļūt par māmiņu – drīz vien pasaulē nāks viņas un vīra uzņēmēja Hosē Bastona dēls. Evai šī būs pirmā atvase, bet Hosē jau ir trīs bērni no iepriekšējās laulības. Kā atminas Eva, ar Hosē viņu kāds pāra kopīgs draugs iepazīstinājis 2013. gadā, taču kaisle abu starpā nav uzvirmojusi uzreiz. Tikai pēc pusgada – kad tas pats draugs atkal viņus savedis kopā – Eva sajutusi abpusēju patiku. “Savādi, bet otrajā iepazīšanās reizē viss bija tā, kā grāmatās raksta – likās, ka eņģeļi dzied, viņam apkārt bija mirdzoša aura un uzreiz sajutām savstarpēju jūtu ķīmiju.” Jau nākamajā dienā abi devušies pusdienās, kas ievilkušās četru stundu garumā, un kopš tā laika ir nešķirami. “Viņš ir izskatīgākais vīrietis, kādu esmu redzējusi. Randiņā viņš bija tik harizmātisks, apburošs, jauks un jautrs,” kādā intervijā pirms dažiem mēnešiem pirmo īsto satikšanos atcerējās aktrise.

Bastons mīļoto bildināja 2015. gada decembrī, kad pāris bija devies baudīt brīvdienas Dubajā, bet par precētu pāri viņi kļuva 2016.gadā Meksikā. Evai šī ir trešā laulība: no 2002. līdz 2004. gadam viņa bija precējusies ar aktieri Taileru Kristoferu, bet no 2007. līdz 2011. gadam – ar basketbola zvaigzni Toniju Pārkeru.

Citi šobrīd lasa

Viss par galvassāpēm: kāpēc svarīgi uzreiz neķerties pie tabletes, ja sākusi sāpēt galva 6
Andris Kivičs ar jauno mīlu jau iziet sabiedrībā 10
2018.gads spilgtās un emocionālās fotogrāfijās: tādā pasaulē mēs dzīvojam! 10
Tēmas: Eva Longorija
Skatīt visus komentārus

Видео: Алла Пугачева зажгла на дне рождения подруги в черном коротком платье

Школьницы случайно задушили подругу, а потом изобразили самоубийство