Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Atis Ieviņš Sjūzenas Boilas tēlā bija "Izklausies redzēts" trešā raidījuma zvaigzne. (Foto: Publicitātes foto)

Gluži kā īsta Sjūzena Boila! "Izklausies redzēts" trešajā raidījumā uzvar Atis Ieviņš 17

TV
12. martā 10:54 2018. gada 12. martā 10:54
Kasjauns.lv
Noslēdzies muzikālā šova “Izklausies redzēts” trešais raidījums. Sākot no šī raidījuma žūrijas pamatsastāvam pievienojies jauns žūrijas dalībnieks - Valmieras drāmas teātra aktieris Imants Strads. Kā ceturtā žūrijas dalībniece bija šova trešās sezonas fināliste Ieva Sutugova.

Šajā reizē šovā par muzikālu pārsteigumu parūpējās dziedātāja Aija Andrejeva, kura iejutās leģendārās dīvas Dženisas Džoplinas ādā, izpildot vienu no izpildītājas populārākajām dziesmām “Piece of my heart”.
Pēc žūrijas vērtējuma 3. vietu ar 36 punktiem ieguva Edgars Pujāts jeb Lučiano Pavaroti ar dziesmu “Santa Lucia”. 2. vietu un 38 punktus šajā reizē saņēma Atis Ieviņš, kas iejutās Sjūzanas Boilas tēlā, bet 1. vietā, pēc žūrijas 48 dotajiem punktiem ierindojās šarmantā Aija Vītoliņa, kura atveidoja vienu no Latvijā mīlētākajām dziedātājām - Margaritu Vilcāni. Taču arī pašiem dalībniekiem, kā to paredz šova noteikumi, ir jāvērtē kāds no dalībniekiem, piešķirot 5 punktus. Tādēļ šova “Izklausies redzēts” trešā raidījuma rezultāti ir šādi – 3. vieta ar 41 punktu – Edgars Pujāts, 2. vieta ar 48 punktiem - Aija Vītoliņa, bet par trešā raidījuma uzvarētāju, saņemot  53 punktus, kļūst Atis Ieviņš, kurš, iejūtoties Sjūzenas Boilas ādā, spēja sašarmēt kā žūriju, tā dalībniekus!

Saistītās ziņas

FOTO. Tā šova “Izklausies redzēts” otrajā raidījumā uzvarēja Evilena Protektore 12
Ar Aijas Vītoliņas uzvaru sācies TV3 šovs “Izklausies redzēts” 22
“Emocijas ir brīnišķīgas,” sajūsminās “Izklausies redzēts” dalībniece Aija Vītoliņa. Ekskluzīvs ieskats šova aizklusēs 14


Nākamajā svētdienā Nauris Brikmanis pārtaps par Merilinu Monro, Raimonda Vazdika iejutīsies kantrī dziedātājas Linitas Mediņas ādā, Evilena Protektore pārtaps par Madonnu, Juris Jope būs Žoržs Siksna, Veronika Plotņikova - Pinka, Edgars Pujāts - Filips Kirkorovs, Aija Vītoliņa - Riāna, bet Atis Ieviņš - Rag'n'Bone Man.

Citi šobrīd lasa

Rīgas cirka skolas radītāja Māra Pāvula: "Sapratu, ka mana misija ir cirks"
Čārlijs Šīns visai pasaulei paziņo, ka jau gadu nedzer! 9
Disidenta Gunāra Astras slepkava, iespējams, joprojām sveiks un vesels dzīvo starp mums 14
Skatīt visus komentārus

Владимир Путин раскрыл свое последнее обещание Иосифу Кобзону

Видео: известного юмориста Обида Асомова проводили в последний путь