Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kad aktieris Makolijs Kalkins bija mazs, popmūzikas karalis Maikls Džeksons bija viņa labākais draugs. Maikls pats bijis kā bērns. (Foto: Vida Press)

Makolijs Kalkins pastāstījis patiesību par attiecībām ar Maiklu Džeksonu 15

Slavenības
2018. gada 13. februārī 16:09 2018. gada 13. februārī 16:09
Kasjauns.lv
Filmas „Viens pats mājās” zvaigzne Makolijs Kalkins (37) šovbiznesa pasaulē nonāca, vēl būdams pavisam mazs. Bērnībā viņš sadraudzējās ar popmūzikas karali Maiklu Džeksonu un viņa ģimeni. Nesenā intervijā aktieris pastāstījis, kāds patiesībā bija Džeksons.

Pēc aktiera Makolija Kalkina paša teiktā, viņam bērnībā nebija labu attiecību ar tēvu, savukārt dziedātāja Maikla Džeksona ģimenē viņš vienmēr juties gaidīts un mīlēts. Kalkina pirmā tikšanās ar popmūzikas karali notika laikā, kad zēns uzstājās muzikālajā izrādē-baletā „Riekstkodis” („The Nutcracker”), ko izrādīja Linkolna centrā Ņujorkā.

„Viņš ienāca kulisēs īsi pirms izrādes,” atceras Kalkins. „Viņam patika deja, viņš pats bija dejas cilvēks. Viņš ienāca kulisēs kopā ar Donaldu Trampu, jo abi tolaik bija draugi. Atceros, ka Maikls uz mani paskatījās uz teica – ‘Es tevi esmu kaut kur jau redzējis. Ak, jā, filmā „Uncle Buck”. Tu esi tik jautrs.’”

Pēc tam, kad uz ekrāniem iznāca populārā Ziemassvētku komēdija „Viens pats mājās” („Home Alone”) Kalkina un Džeksona ģimenes jau bija sadraudzējušās. Ne reizi vien Maikls pieskatīja mazo Makoliju un uzmanīja, lai ar zēnu viss būtu kārtībā.

Džeksons vienmēr varēja atrast laiku, lai satiktu Kalkinu. Viņš aicināja zēnu ciemos un bija viņa labākais draugs.

Popmūzikas karalis vienmēr priecājies par mazā aktiera milzu enerģiju un jautrību. (Foto: Vida Press)

Kalkins atceras, ka Džeksons vienmēr bijis „kā bērns” un priecājies par Kalkina enerģijas pārpilnību. Lai gan dziedātājam, vēl dzīvam esot, piedēvēts daudz dažādu grēku, Makolijs Kalkins uzsver, ka ne reizi neko dīvainu no popmūzikas karaļa puses nav pieredzējis. „Viņš bija kā bērns. Viņam patika, ka var kopā ar mani pats uzvesties kā bērns,” norāda Kalkins. „Viņam patika būt kopā ar bērniem, man tas nekad nešķita kā kaut kas dīvains.”

„Nekad līdzās Maiklam neesmu juties slikti vai neērti,” apliecina aktieris.

Kalkinam bija 18 gadu, kad Džeksons lūdza viņu kļūt par savas meitas Parisas krusttēvu. Abiem aizvien ir sirsnīgas attiecības. Viņš savu krustmeitu ir gatavs aizstāvēt līdz pēdējam. „Uzskatiet, ka esmu jūs brīdinājis,” pus pa jokam, pus nopietni norāda aktieris.

Makolijs Kalkins ir Maikla Džeksona meitas Parisas krusttēvs. Abiem ir ļoti sirsnīgas attiecības. Kalkins ir gatavs krustmeitu aizstāvēt līdz pēdējam! (Foto: Vida Press)

Kalkins apliecina, ka arī viņa paša dzīvē viss esot vislabākajā kārtībā. Kad aktieris nav Ņujorkā, viņš dzīvo Parīzē un „izbauda katru savas dzīves dienu”. „Esmu trīsdesmitgadīgs pensionārs, kas klīst pa pilsētu ar bageti azotē,” joko Kalkins. „Mana dzīve ir lieliska.”

Kalkins bērnībā atrakciju parkā kopā ar Džeksonu. (Foto: Vida Press)

Kopš aizvadītā gada rudens aktiera dzīvē ienākusi jauna mīlestība – aktrise Brenda Songa (29).

Makolijs Kalkins un Brenda Songa atrakciju parkā. Pāris esot kopā kopš aizvadītā gada rudens. (Foto: Vida Press)

Citi šobrīd lasa

Latvijas pirmā satelīta "Venta-1" kosmosa misija nav izdevusies 48
Dienas bilde: ātrās palīdzības priekšniece šim bariņam uzstāda diagnozi 1
Priestera Zeiļas seksuālās vardarbības un cilvēktirdzniecības lieta nodota kriminālvajāšanai 21
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин выступил с заявлением после слухов о срочной операции Аллы Пугачевой

Агата Муцениеце прокомментировала слухи о своей беременности