Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Princis Harijs slepus skolo Meganu karaliskās dzīves smalkumos
Meganai Mārklai tagad jāapgūst karaļnamā pieņemtā etiķete. Princis Harijs uzņēmies draudzeni pamācīt it visā, lai viņai vieglāk izdotos iekļauties ģimenē. (Foto: Vida Press)

Princis Harijs slepus skolo Meganu karaliskās dzīves smalkumos

Slavenības
2017. gada 1. novembrī 09:10 2017. gada 1. novembrī 09:10
  Kasjauns.lv
Šī ir vēl viena zīme tam, ka aktrise Megana Mārkla jau pavisam drīz pievienosies karaliskajai ģimenei. Ziņu avoti vēsta, ka princis Harijs pats personīgi iepazīstinot Meganu ar karaliskās ģimenes protokolu: kas jāņem vērā tiekoties ar citiem karaliskās ģimenes pārstāvjiem, kā jāizturas, kas jārespektē, ko drīkst un ko ne.

Zinātāji apgalvo, ka princis Harijs vēlas, lai draudzenei seriāla „Suits” nu jau bijušajai aktrisei Meganai Mārklai iekļaušanas karaliskajā ģimenē izdotos pēc iespējas vieglāk. Tāpēc viņš šobrīd dara visu, lai palīdzētu Meganai sagatavoties gaidāmajām dzīvesveida pārmaiņām.

Vismaz tā apgalvo rakstniece Keitija Nikola, kura sarakstījusi prinča Harija biogrāfiju, kas drīzumā būs nopērkama grāmatnīcās. Sarunā ar izdevumu „New York Post” autore izteikusies, ka visi karaliskajā ģimenē labi apzinās, ka Mārklai šīs būs dramatiskas pārmaiņas, pat neraugoties uz to, ka viņa kā aktrise ir pieradusi pie publicitātes. „Harijs zina, cik biedējoši tas būs Meganai, un viņš vēlas, lai draudzene justos labi vecāko karaļnama pārstāvju sabiedrībā,” norādījusi rakstniece Keitija Nikola.

Ko gan princis māca savai nākamajai sievai? Iepazīšanās ar drauga vecākiem jau tā ir diezgan stresa pilns notikums, bet Meganai jāiepazīstas arī ar mīļotā vecvecākiem un jāzina, kā pareizi uzrunāt karalieni Elizabeti!

„Harijs parūpējies par to, lai Megana zinātu, kā jāuzrunā karaliene un kā pareizi jāizturas viņas klātbūtnē,” norādījusi Nikola. „Harijs karalieni viņu sauc par omi, bet pēc tam, kad Megana kniksējusi karalienei un uzrunājusi par Viņas Majestāti, turpmāk drīkst uzrunāt ar ‘kundze’.”

Īsajā „Kā pareizi izturēties karaļnamā” kursā Meganai dienaskārtībā būs arī tēma, kā pareizi pakniksēt un kādu izturēšanos no viņas gaida, izejot sabiedrībā. Klasiska karaļnama etiķete, kas karaliskās ģimenes pārstāvjiem un tai tuvu stāvošajām personām labi zināma, bet jaunpienācējam var šķist visīstākā „Ķīnas ābece”.

Citi šobrīd lasa

Parasta nedēļa Krievijā jeb - tas iespējams tikai mūsu kaimiņvalstī. Trakāko VIDEO TOP5
VIDEO: sarūgušus bumbierus saēdusies vāvere reibumā gandrīz nokrīt no galda
Trīs gadus pazudušu meitenīti krievu ciemā atrod pēc shēmām uz sienas; vainīgo attaisno
Pievienot komentāru

«Я знала, когда сжимала своего первенца, что теряю второго»: Меган о выкидыше

СМИ: У Путина есть третья дочь: "Она феноменально похожа на него"