Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Uz skatuves Dons atgriezīsies jau 2018. gada 14. februārī. “Tas būs emociju vakars. Jūtos bezgala gandarīts, ka arī Latvijas simtgadē būs iespēja tikties ar klausītājiem un vienoties kopīgā dziesmā” - tā par gaidāmo koncertu saka Dons. (Foto: Krists Luhaers)

Dons radījis jaunu hitu. Tā videoklipa autors ir Kaspars Roga 18

Slavenības
2017. gada 12. septembrī 09:20 2017. gada 12. septembrī 09:20
Kasjauns.lv
Mūziķis Dons klajā laidis jaunu singlu un mūzikas video “Pa ceļam” no februārī gaidāmā albuma, vienlaicīgi uzsākot biļešu tirdzniecību uz koncertu Pa Ceļam, Arēnā Rīga, 2018. gada 14. februārī.

 “Dziesmas melodija radās nedēļu pēc aizvadītajiem februāra koncertiem Arēnā Rīga. Uzreiz sajutu, ka tā būs dziesma, kuru mēs kopā dziedāsim nākamajā koncertā,” stāsta Dons. “Pa Ceļam” mūzikas autors -Dons, teksta autori – Arnis Račinskis, Ingus Bērziņš un Dons, dziesmas producents- DJ Rudd (Rūdolfs Budze). Ierakstā piedalījušies - Reinis Briģis (elektriskā ģitāra), Aleksis Luriņš (bass, akustiskā ģitāra), DJ Rudd, Andis Ansons (elektronika), grupa Limonāde (papildvokāli). Ieraksta mikss - Andis Ansons, DJ Rudd. Ieraksts tapis “Mute” studijā.
Singlam izveidots arī mūzikas video, kura režisors ir Kaspars Roga. “Sadarbība ar Donu uzsākās ar video klipu “Pašā ielas galā” un tagad tā turpinās ar vasarīgo “Pa ceļam”. Ideja klipam atnāca viegli un ātri, tikpat viegli, kā skan pati dziesma,” saka Kaspars Roga. Dziesmas video operators: Jānis Andrējevs, montāža: Juris Matuzelis, producents: Undīne Buka, Dons Music.

Citi šobrīd lasa

Bijušais "Ferrari" boss atklāj nedzirdētus faktus par Mihaēla Šūmahera personību 49
Ģimenes kopdzīve dažu minūšu garumā: jaunlaulātie iet bojā mirkli pēc laulību ceremonijas
VIDEO: spēlē iegrimis golferis sit bumbiņu pāri laukumā ieklīdušam aligatoram 1
Tēmas: Dons
Skatīt visus komentārus

Пять минут семейной жизни: молодожены погибли в ДТП, выезжая из здания суда, где регистрировали брак

Раскрыт секрет красоты и молодости Софии Ротару