Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Mirklis no koncerta "Arēnā Rīga". (Foto: Mārtiņš Ziders)

Dons izdod koncertierakstu no sava priekšnesuma pārpildītajā arēnā 6

Slavenības
2017. gada 6. jūlijā 09:18 2017. gada 6. jūlijā 09:18
  Kasjauns.lv
Dons izdevos savu šī gada februāra koncertu «Tepat. Arēnā Rīga» koncertierakstu, portālu Kasjauns.lv informēja populārā dziedātāja pārstāvji.  

Koncertieraksts atsauks atmiņā emocionālos, sirsnīgos un vizuāli iespaidīgos 13. un 14. februāra vakarus, kuri klātienē "Arēnā Rīga" pulcēja vairāk kā 23 000 skatītāju.  

"Mums visiem ir sapņi. Ir tādi, kuri piepildās, un ir sapņi, kurus vēl gaidām piepildāmies. Koncerti Arēnā ir viens no maniem sapņiem, kas piepildījās. Esmu joprojām sirsnīgi saviļņots un priecājos, ka šis notikums ir fiksēts un man kopā ar daudziem citiem skatītājiem būs iespēja piedzīvot šos koncertus vēlreiz, šoreiz video formātā," tā par koncertieraksta izdošana saka pats Dons.  

Koncerta viesmākslinieki - Grupa “Limonāde”, Jānis Bērziņš, Kristaps Vanadziņš, Mārcis Auziņš, Māris Jēkabsons, Nauris Strežs, Rūdolfs Dankfelds, Toms Poišs un Zigmars Liepiņš.

Koncertieraksta režisors un montāžas režisors – Juris Matuzelis, skaņu režisors – Krišjānis Geidāns, gaismu režisors – Ervīns Zgirskis, producents - Dons Music un Undīne Buka. 
 

Citi šobrīd lasa

FOTO: sabiedrībā zināmi ļaudis novērtē operas "Pīķa dāma" jauniestudējumu, kas veltīts Andreja Žagara piemiņai 19
“Viņš viņus brutāli nogalināja!” - Austrālijas premjerministrs komentē bijušā regbija spēlētāja un viņa ģimenes nāves apstākļus 2
Cilvēkus sadusmo video ar gaidībās esošu medmāsu Uhaņas slimnīcā
Tēmas: Dons
Skatīt visus komentārus

Гвинет Пэлтроу, Деми Мур, Кейт Хадсон и возлюбленная Киану Ривза вышли в свет без макияжа

Джулия Ванг: "Самый большой начальник перестал любить Дмитрия Шепелева"