Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Draugi skaidro, kāpēc hercogienei Ketrīnai un princim Viljamam nebūs trešā bērna
„Es būtu ļoti pārsteigta, ja viņiem būtu trešais bērns,” izdevumam „Daily Express” izteikusies kāda karaliskajai ģimenei pietuvināta persona. (Foto: CAMERA PRESS/Mark Stewart/PL / Vida Press)

Draugi skaidro, kāpēc hercogienei Ketrīnai un princim Viljamam nebūs trešā bērna

Slavenības
2017. gada 16. maijā 07:35 2017. gada 16. maijā 07:35
  Kasjauns.lv
Baumas par to, ka Kembridžas hercogiene Ketrīna, iespējams, ir trešā bērna gaidībās klīst jau kopš brīža, kad viņa pasaulē laida otro atvasi – princesi Šarloti. Karaliskajai ģimenei tuvu stāvošas personas apgalvo, ka hercogiene ne tikai nav gaidībās, bet ar vīru princi Viljamu trešo bērnu pat neplāno!

Princim Viljamam un viņa sievai Kembridžas hercogienei Ketrīnai ir divi burvīgi bērni – princis Džordžs (3,5) un princese Šarlote, kurai pavisam nesen nosvinēta otrā dzimšanas diena.

Lielbritānijas karalienes Elizabetes II dzīvesbiedrs Edinburgas hercogs Filips, kuram jūnijā apritēs 96 gadi, no augusta vairs aktīvi nepiedalīsies publiskos pasākumos. Tas nozīmē, ka divu bērnu māmiņai hercogienei Ketrīnai būs jāuzņemas vairāk karaļnama sabiedrisko pienākumu, norāda paziņas.

Pieaugošais darbu apjoms nozīmēšot vien to, ka tuvākajā laikā Kembridžu pārim trešā bērna nebūs. „Es būtu ļoti pārsteigta, ja viņiem būtu trešais bērns,” izdevumam „Daily Express” izteikusies kāda karaliskajai ģimenei pietuvināta persona. „Viņiem ir zēns un meitene – pārņem tāda sajūta, ka ģimene ir nokomplektēta un viņi var atvērt savas dzīves nākamo lappusi.”

Princi Viljamu un hercogieni Ketrīnu sagaida darbu pilns turpmākais gads. Līdzās oficiālajiem papildus pienākumiem, ģimene no Norfolkas plāno pārcelties atpakaļ uz Londonu, kur princis Džordžs uzsāks gaitas sākumskolā.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: britu policija aiztur vienu no valstī bīstamākajiem pedofiliem. Apsūdzību nolasīšana prasa pusstundu
Skābes uzbrukumā sakropļota irāniete nolemj pieņemt sevi un kļūt par modeli
Hercogiene Megana dalās savās sāpēs, atklājot, ka piedzīvojusi spontāno abortu
Pievienot komentāru

«Я знала, когда сжимала своего первенца, что теряю второго»: Меган о выкидыше

СМИ: У Путина есть третья дочь: "Она феноменально похожа на него"