Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Pasaulslavenā šova "X Faktors" atlasē Rīgā pulcējas simtiem pretendentu

Slavenības
2017. gada 13. maijā 17:23 2017. gada 13. maijā 17:23
  Kasjauns.lv
Sestdien, 13. maijā, Spīķeru koncertzālē notika pasaulē populārā šova „X Faktors” Latvijas versijas Rīgas atlase, uz kuru bija ieradušies vairāki simti potenciālo šova dalībnieku. Starp tiem arī bija manāmi sabiedrībā zināmi ļaudis.

Šonedēļ notika atlases pasaulē populārā televīzijas šova „X Faktors” Latvijas versijai, vairākās Latvijas pilsētās, taču šodien jaunie censoņi pulcējās Rīgā. Jau krietnu laiku pirms atlases oficiālā sākuma Spīķeru koncertzāles pagalmā pulcējās vairāki simti dalībnieki, kuri jau bija nostājušies garā rindā, lai gaidītu savu kārtu. Spīķeru pagalmā valdīja ļoti radoša atmosfēra, jo vairums dalībnieki gan stāvot rindā, gan koncertzāles teritorijā mēģināja savas dziesmas. Turpat notika arī kopbildes uzņemšana ar potenciālajiem „X Faktora” dalībniekiem. Bez uzmanības nepalika arī projekta vadītājs, dziedātājs Markus Riva, kurš atlasē bija viens no žūrijas dalībniekiem.

Bez uzmanības nepalika arī projekta vadītājs, dziedātājs Markus Riva, kurš atlasē bija viens no žūrijas dalībniekiem. (Foto: Mārtiņš Ziders)


Lielākā spriedze sākās stundu pēc oficiālā atlases laika. Tad pa dažiem dalībniekiem laida iekšā Spīķeru koncertzālē uz potenciālo šova dalībnieku vērtēšanu, tikmēr pārējie vairāki simti konkursanti neziņā palika aiz koncertzāles durvīm un gaidīja savu kārtu. Kasjauns.lv bija ekskluzīva iespēja ielūkoties arī atlases procesā, kur savu veiksmi izmēģināja TV3 žurnālists un „Karaliskā improvizācijas teātra” aktieris Ēriks Palkavnieks. To, vai TV personība būs iekļuvis šovā „X Faktori”, uzzināsim jau pēc laika. Tāpat uz atlasi bija ieradusies dziedātāja, kādreizējā TV šovu dalībniece Sabīne Berezina. Organizatori informēja, ka par atlases rezultātiem katrs dalībnieks tiks informēts individuāli.

Pāris dziesmiņas Markum Rivam atlasē nodungoja TV3 žurnālists un „Karaliskā improvizācijas teātra” aktieris Ēriks Palkavnieks. (Foto: Mārtiņš Ziders)


„X faktors” ir pasaules mērogā pazīstams televīzijas realitātes šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošos mūzikas talantus. Skatītājiem tā ir iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem - attīstīt sevi pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā, iegūt klausītāju atzinību un, iespējams, atspērienu veiksmīgai mūziķa karjerai. Starp spožākajiem "X Faktora" veiksmes stāstiem, kuri ieguvuši pasaules slavu pēc dalības šovā, var minēt tādus vārdus kā "One Direction", britu dziedātāju Džeimsu Arturu un viņa tautieti, dziedātāju Leonu Luisu.

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; ES aicina demilitarizēt Zaporižjas AES teritoriju 10
"Situācija ir traģiska!" Latviešu pāris, kurš ceļo pa Āfriku un veido saturu soctīklos, nāvējoši notriec cilvēku 5
Olga Kambala tomēr Turcijā netiek pie jauna deguna un krūtīm. Kāpēc tā? 10
Pievienot komentāru