Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jenny May izmācās par skolotāju

Jenny May izmācās par skolotāju

Slavenības
2009. gada 9. jūnijā 11:03 2009. gada 9. jūnijā 11:03
 
Dziedātājas Jenny May jeb Maijas Stuģes dzīvē noslēdzies būtisks posms - viņa veiksmīgi aizstāvēja savu bakalaura darbu, kļūstot par diplomētu vācu valodas skolotāju

Dziedātāja Jenny May gatava strādāt par vācu valodas skolotāju, jo nu viņai ir atbilstīgs bakalaura diploms!
„Beidzot viss ir garām!” laimīga pēc sava darba aizstāvēšanas nopūšas Latvijas Universitātes absolvente. Aizstāvēšanā Maijai gājis ļoti veiksmīgi – pretēji kursabiedriem, kuri, sabijušies pirms uzstāšanās, dzēruši baldriānus, dziedātāja uz bakalaura darba aizstavēšanu devusies pavisam mierīgu prātu.

„Biju ļoti labi sagatavojusies, tāpēc mani nebaidīja pasniedzēju jautājumi, pie tam lielu drošības sajūtu man devusi skatuves pieredze – nebaidos uzstāties daudzu klausītāju priekšā,” atzīst jaunā vācu valodas skolotāja. Arī viņas bakalaura darba tēma bija aizraujoša un pašai dziedātājai tuva – darbā meitene pētīja, kā ar mūzikas palīdzību labāk iemācīt bērniem vācu valodu.

Maijas mamma reiz arī bijusi vācu valodas skolotāja, taču tas nav bijis noteicošais, kāpēc arī dziedātāja izvēlējusies apgūt šo profesiju. Ar vācu valodu viņa sadraudzējusies, kādu laiku dzīvojot Austrijā, un, kad Latvijā bija jāizvēlas, ko mācīties, Maijas izvēle kritusi par labu tam, ko Latvijas Universitātē viņai bija iespēja studēt budžeta grupā. Dziedātāja jau paguvusi arī pastrādāt skolotājas profesijā – kādu laiku viņa vācu valodu mācījusi Krustpils pamatskolā, bet praksi izgājusi, apmācot vidusskolniekus Rīgas Hanzas vidusskolā.

„Vidusskolēni, atpazinuši mani, bija ļoti kautrīgi. Laikam domāja, ka lielā dīva atnākusi viņus mācīt,” smejas dziedātāja, kurai ar skolēniem nodibinājušās ļoti labas attiecības. Dziedātāja uzskata, ka skolotāja profesija ir ļoti prestiža, tikai Latvijā diemžēl tā nav pietiekami novērtēta, turklāt viņa prakses laikā jau iemanījusies skolēniem vācu valodu pasniegt ar īpašu, māksliniecisku pieeju, kas izrādījies gan aizraujošāk skolēniem, gan efektīvāk. Pagaidām gan Maija par savu prioritāti uzskata darbošanos mūzikā, bet neizslēdz iespēju, ka nākotnē varētu būt pazīstama arī kā skolotāja.

Zane Vilka / Foto: publicitātes

Citi šobrīd lasa

Tiek pie 500 eiro soda par vizināšanos ar auto ar personām no dažādām mājsaimniecībām 6
Viesītes novadā medību laikā nāvējoši sašauts vīrietis 7
Kad varēsim sākt runāt par Covid-19 ierobežojumu mazināšanu? 2
Tēmas: Jenny May
Pievienot komentāru

Лебедь на привязи: Бритни Спирс испугала фанатов зловещим намеком

Билл Гейтс предложил план борьбы со следующей пандемией