Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Šomase izstājas no „Koru kariem 2”

Šomase izstājas no „Koru kariem 2”

Slavenības
2009. gada 12. oktobrī 13:48 2009. gada 12. oktobrī 13:48
 
Svētdiena, 11.oktobris pavisam liktenīgs kļuvis dziedātājai Lienei Šomasei un viņas Valmieras dzeltenās krāsas korim. Koris pameta TV3 spēli „Koru kari 2”.

„Būs jau labi! Mēs vēl atgriezīsimies!” dziedātāju Lieni Šomasi mierina viņas Valmieras kora kolēģis.
Žūrijas vērtējums Valmieras korim nemaz nebija tik skarbs – pēc profesionāļu diriģenta Inta Teterovska, Latvijas Nacionālā teātra aktrises Marijas Bērziņas un diriģenta Ivara Cinkusa vērtējuma jāaiziet būtu bijis  Aigara Grāvera Jēkabpils zilās krāsas korim. Tomēr skatītāju balsojums bija izšķirošais, un šovu pameta Liene Šomase un viņas dziedošie valmierieši.

Šķiet, Šomase aiziešanu pārdzīvo visvairāk no visiem, kas šovu pametuši – aculiecinieki stāsta, ka dziedātāja tovakar birdinājusi patiesas sarūgtinājuma asaras. Vai Šomase bija noskaņojusies uz uzvaru gluži tāpat kā tas viņai izdevās iepriekšējā TV3 šovā „Dziedi ar zvaigzni”? Toreiz Valmieras dziedātāja izcīnīja pārliecinošu uzvaru, dziedot duetā ar motosportistu Jāni Vinteru. Bet ko gan domātu šovu skatītāji, ja Lienei Šomasei izdotos izcīnīt jau otro uzvaru TV3 veidotajā dziesmu spēlē?

Tomēr vēl viss nav zaudēts – Šomasei un viņas korim vēl būs iespēja sevi parādīt divtik spoži 1.novembra raidījumā, kad atkal TV3 ēterā uzstāsies kori, kuri šovu jau pametuši, lai cīnītos par iespēju atgriezties un turpināt cīņu par uzvaru.

Diāna Lipsberga/Foto: Mārtiņš Purviņš


Citi šobrīd lasa

Politologs Andis Kudors uzvarējis smagu atkarību un tagad grib palīdzēt citiem 3
Dumpis uz pandēmijas kuģa: valsts galvenais infektologs par "gudro" Eiropu, vakcīnām un gaidāmo saslimšanas mazināšanos 12
Latvijas presi cenšas iepīt Putina oponenta nogremdēšanā - jeb kas un kāpēc apmelo Znaroka znotu Panarinu 14
Pievienot komentāru

«Кэтрин разрыдалась»: как Меган обидела принца Уильяма перед свадьбой

Наталья Водянова в мини-бикини порезвилась в море со своими детьми от разных браков 1