Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Džeks Nikolsons grib, lai pēc nāves viņu apēd putni 4

Slavenības
2010. gada 8. februārī 15:34 2010. gada 8. februārī 15:34
 
Holivudas aktieris Džeks Nikolsons kādā intervijā atklājis, ka vēlētos, lai viņu apglabā pēc Amerikas pamatiedzīvotāju tradīcijas - atstājot saplosīt maitu lijām.

"Reiz es nodomāju, ka būtu jauki, ja mani apglabātu zem lielas statujas, kas ir vismaz desmit metrus augsta," atklāja 72 gadus vecais aktieris vācu televīzijas kanāla "Tele 5" raidījumā. "Tad man iepatikās indiāņu paraža, viņi uzvelk līķus uz kokiem, lai tos varētu apēst putni," intervijā teicis Nikolsons.

Lai arī Nikolsons vēl pagaidām nav izlēmis, kādu apbedīšanas veidu viņš gribētu labāk, viņam ir pilnīgi skaidrs, ka negrib tikt guldīts zārkā. "Iespējams, galu galā es nonākšu krematorijā, jo esmu pārāk klaustrofobisks zārkam."

Aktieris atzinis, ka viņam nav bail no nāves un ka viņš ir sasniedzis visu, ko vēlējies. "Es atceros kādu brīnišķīgu sarunu ar aktieri Džonu Gīlgudu. Viņš teica, ka ir sastādījis plānu ar lietām, ko viņš gribētu izdarīt pirms nāves - apceļot pasauli, iemācīties gatavot, taču sapratis, ka nekas nav tik pievilcīgs kā aktiermāksla. Es viņam piekrītu."

LETA, Foto: Bulls Press

Citi šobrīd lasa

FOTO: Skaistais supermēness no dažādiem skatu punktiem pasaulē
Vai jauns pārītis slavenību aprindās? Basketbolista Timmas bijusī sieva satuvinājusies ar hokejistu Saulieti 10
Medbrālis publicēja selfiju no nakts maiņas un pēc mirkļa saņēma sirdi plosošus jaunumus 16
Skatīt visus komentārus

Рики Мартин и его муж впервые показали лицо их пятимесячного сына

Елена Степаненко принимает ухаживания от молодого бизнесмена