Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jāni Grodumu piemin tūkstoši

Jāni Grodumu piemin tūkstoši

Slavenības
2010. gada 18. jūnijā 09:53 2010. gada 18. jūnijā 09:53
 
Daudzi tūkstoši ļaudis ceturtdienas pēcpusdienā pārpildīja Vērmanes parku Rīgā, kur notika grupas „Līvi” leģendas Jāņa Groduma atvadu koncerts. Sākotnē gan šis koncerts bija paredzēts kā atbalsts slimajam mūziķim, taču diemžēl Jānis aizgāja aizsaulē vēl pirms tā.

Jānis Grodums un viņa dziesmas atmiņās paliks mūžam...
„Groģim noteikti patika!” pēc koncerta, kurā piedalījās grupas „Pērkons”, “Credo”, “Linga”, “Bet Bet”, Armands Alksnis ar grupu, Harijs Zariņš un grupa “Colt”, Jenny May, Jānis Lemežis ar grupu, vijolnieks Dzintars Beitāns ar grupu, “Rock`n `Riga” jauno grupu konkursa “Garāžas duelis” finālisti “Pūķa gars” un “Blacksmith”, Kristīna Zaharova, Candy”, Johnny Salamander un daudzi citi populāri mūziķi, izteicās ne viens vien Jāņa Groduma cīņubiedrs. Un viņiem bija taisnība, jo visu vakaru uz Vērmanes dārzu plūda visu paaudžu cilvēki, lai ar ziediem rokās vai vienkārši tāpat – paklausoties Jāņa Groduma dziesmas, atvadītos no slavenā basģitārista, kura neatkārtojamā balss dziesmās paliks atmiņās mūžam.
Slavenais rokmūziķis pēc smagas slimības mira 52 gadu vecumā 15. jūnija vakarā. Jāņa Groduma izvadīšana pēdējā gaitā notiks Rīgas krematorijā otrdien, 22. jūnijā, pulksten 13.30. Mūziķa pēdējā vēlme bija, lai viņa pelni tiktu izkaisīti Liepājā, Rožu laukumā, vai jūrā.

Kasjauns.lv/Foto: Mārtiņš Purviņš

Citi šobrīd lasa

Lukašenko sanatorija Jūrmalā paglābjas no sankcijām 1
"Sunītis nepieprasa tik daudz kā cilvēks, tikai mīlestību," - pie mājas mīluļa tikusi Ilze Jurkāne
Apbrīnojamā Urugvajas valsts līdera "nabadzība". 21. gadsimta vispieticīgākais jeb trūcīgākais prezidents pasaulē 8
Pievienot komentāru

Максим Галкин показал секретный туннель под своим замком

"Я превратилась в телочку": Агата Муцениеце показала, как переоделась на снегу