Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Renāra Kaupera ģimenē piedzimis dēls. Sveicam!

Slavenības
2011. gada 14. jūlijā 11:02 2011. gada 14. jūlijā 11:02
 
13. jūlijā slavenās latviešu grupas „Prāta vētra” solista Renāra Kaupera (36) un viņa sievas stilistes Agneses Kauperes (34) ģimenē pasaulē nācis dēliņš. Nu Kauperu ģimenes pieaugušajiem dvīņiem Edgaram un Emīlam ir mazs brālītis.

Slavenās latviešu grupas „Prāta vētra” solista Renāra Kaupera un viņa sievas stilistes Agneses Kauperes ģimenē piedzimis dēliņš.

Mūziķis Renārs Kaupers un stiliste Agnese Kaupere ir kopā jau 16 gadus un audzina dvīņus Edgaru un Emīlu, kuri šobrīd ir 15 gadus veci. Kauperu ģimenes vecākie dēli tāpat kā tētis aizrāvušies ar mūziku, viņi darbojas pašu izveidotajā grupā „Žirafes”, kur Emīls spēlē bungas, bet Edgars – soloģitāru.

To, ka Kauperu pāris vēlētos vēl kādu bērnu, Renārs atzina jau kādā nesenā intervijā, un šogad šis sapnis arī piepildījies. „Prāta vētras” ģimenei ir tendence ar katru gadu kļūt kuplākai. 2009. gada augustā pasaulē nāca „Prāta vētras” menedžeres Aijas Auškāpas meitiņa Nora, bet pagājušajā gadā savas otrās atvases sagaidīja mūziķis Jānis Jubalts, kurš nu ir divu meitiņu – Helēnas Paulas (10) un Odrijas (1) tētis, un Māris Mihelsons, kuram ar dzīvesbiedri Santu Bindemani ir divi bērni – meitiņa Maija (4) un dēliņš Andrejs (8 mēneši). Kauperu ģimenes jaunpienācējs nu ir „Prāta vētras” kuplās saimes astotais bērniņš.

Kasjauns.lv sveic laimīgos vecākus!

Santa Sergejeva/Foto: No izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva

Citi šobrīd lasa

Lietuvieši Latgali piedrazo ar koka skaidām, bet Kuldīgā policijas iecirkni sajauc ar bāru: kriminālā province
Skolotāja Māra Larionova zaudējusi redzi, tomēr turpina dzīvot ar možu garu: "Kad ragi sūnās, es dziedu!"
Viens no izplatītākajiem mītiem par svecēm. Skaidrojam patiesību
Pievienot komentāru

Губерниева пытались "выгнать" со сцены Comedy Club, но тот вновь решил пошутить о Бузовой и коньяке

"Люди бегут от своего прошлого": Вера Брежнева поведала о том, снималась ли она в порнофильмах